بررسی و رفع ارور ها و کد های خطا ماشین لباسشویی پاکشوما

نمایش خطا روی نمایشگر ماشین های لباسشویی پاکشوما به شما در جهت استفاده صحیح از دستگاه کمک میکند ، اما دانستن معنا و مفهوم کد های خطای نمایش داده شده و اقداماتی که شما باید در زمان بروز این کد های خطا انجام دهید در بعضی موارد بسیار حیاتی است و از بروز مشکلات جدی برای لباسشویی شما جلوگیری میکند. در این مقاله قصد داریم تا تمامی کد های خطا و ارور های ماشین لباسشویی پاکشوما را خدمت شما توضیح داده و علت بروز و نحوه رفع این ارور ها و کد های خطا لباسشویی های پاکشوما PAKSHOMA را بررسی کنیم.

تعمیرخونه با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با ضمانت نامه معتبر مفتخر است تا تعمیرات لباسشویی PAKSHOMA  شما را با کمترین هزینه بهمراه ضمانت نامه معتبر در منزل تعمیر کند اگر لباسشویی شما دچار ایراد شده است تنها کافیست درخواست تعمیرکار لباسشویی دهید.

کد خطا و ارور های ماشین لباسشویی پاکشوما

تمامی کد های خطا و ارور های ماشین لباسشویی پاکشوما را به تفضیل برای شما توضیح خواهیم داد و اقداماتی که نیاز است برای رفع این خطاها انجام دهید را به شما در این مقاله توضیح خواهیم داد. درصورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی درمورد کد های خطا و ارور های لباسشویی Pakshoma در انتهای این مطلب نظر و سوال خود را مطرح کنید تا تکنسین های تعمیر لباسشویی به نظرات شما پاسخ دهند.

ارور ها و کد های خطای سایر برند های لباسشویی: 

ارور de ماشین لباسشویی Pakshoma


بسته نشدن صحیح درب دلیل بروز خطای de در نمایشگر لباسشویی پاکشوما میباشد و برای رفع آن ابتدا از بسته بودن صحیح درب و عدم وجود شی اضافی در لاستیک دور درب لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید و اگر ارور فوق برطرف نشد باید لباسشویی Pakshoma شما توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود.

حتما بخوانید: علت سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی

معمولا خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی پاکشوما یا خرابی لولا های درب و همچنین در برخی موارد خرابی برد اصلی لباسشویی موجب نمایش ارور DE خواهد بود و تعمیرکار ابتدا با بررسی میکروسوئیچ درب ، لولا ها و قطعات مربوط به درب لباسشویی نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام خواهند کرد و سپس در صورتی که تشخیص دهند مشکل از برد الکترونیک لباسشویی است نسبت به بررسی آن اقدام خواهند کرد.

ارور e11 ماشین لباسشویی Pakshoma


علت بروز کد خطا و ارور E11 در لباسشویی های پاکشوما اختلال در سیستم آبگیری دستگاه میباشد. ارور e11 بدین معناست که میزان آب درون لباسشویی بیشتر یا کمتر از حد مورد نیاز لباسشویی بوده و این مشکل میتواند بعلت ایرادات در سیستم هیدروستات ، پمپ تخلیه ، سنسور کنترل کننده سطح آب و یا برد اصلی لباسشویی Pakshoma باشد.

حتما بخوانید: بهترین ماشین لباسشویی های سال ۲۰۲۰

ارور e50 ماشین لباسشویی Pakshoma


خرابی برد اینورتر علت نمایش ارور و کد خطای E50 در لباسشویی های پاکشوما میباشد. در پی خرابی و سوختن برد اینورتر در لباسشویی های پاکشوما دیگ دستگاه نخواهد چرخید و فرایند اصلی کار لباسشویی با مشکل روبرو خواهد شد.

حتما بخوانید: علت نشت آب ماشین لباسشویی

ارور fe ماشین لباسشویی Pakshoma


ارور FE در لباسشویی های پاکشوما بدلیل خرابی قطعاتی چون سیستم هیدروستات و برد الکترونیکی اتفاق می افتد و برای برطرف کردن این ارور باید قطعاتی همچون شیلنگ های هیدروستات ، سیم کشی ها ، برد فرمان و بطور کل سیستم هیدروستات لباسشویی بطور کل مورد بررسی قرار بگیرد و ارور fe رفع شود.

حتما بخوانید: تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی

ارور le ماشین لباسشویی Pakshoma


علت بروز کد خطا و ارور LE در لباسشویی های پاکشوما بدلیل مشکلات و ایرادات در سنسور دور سنج (تاخو) یا خرابی موتور لباسشویی میباشد و برای برطرف کردن این ارور شما باید با تعمیرخونه تماس بگیرید تا متخصصان تعمیر لباسشویی برای برطرف کردن این مشکل به منزل شما اعزام شوند.

حتما بخوانید: مشکلات رایج لباسشویی 

ارور oe ماشین لباسشویی Pakshoma


علت عمده نمایش ارور و کد خطای OE در لباسشویی های پاکشوما بدلیل ایرادات و خرابی های پمپ تخلیه و یا ایراد در برد الکترونیک اصلی لباسشویی است. در پی این مشکلات با عدم تخلیه مناسب آب لباسشویی مواجه خواهید شد و برای بررسی و رفع این کد خطا باید مجرا های تخلیه آب مورد بررسی قرار بگیرند تا اگر انسداد و اختلالی در روند کار آنها وجود دارد برطرف شود.

در صورتی که مشکلی در مجراها و لوله های تخلیه لباسشویی نبود باید پمپ تخلیه و اجزای آن مورد بررسی قرار بگیرد و برای این کار شما باید با متخصص تعمیر لباسشویی پاکشوما تماس بگیرید.

ارور pe ماشین لباسشویی Pakshoma


خرابی قطعاتی در سیستم هیدروستات لباسشویی پاکشوما موجب بروز ارور Pe در نمایشگر لباسشویی است و از جمله اتفاقاتی که در ادامه برای لباسشویی شما ممکن است اتفاق بیفتد اختلال در روند آب گیری لباسشویی خواهد بود که میزان آب ورودی به لباسشویی شما بسیار کم یا بیش از حد مورد نیاز خواهد بود.

برای رفع ارور و کد خطای pe در لباسشویی های پاکشوما باید با تعمیرخونه تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان متخصصان تعمیرخونه برای تعمیر لباسشویی پاکشوما شما در منزل حاضر و روند تعمیر لباسشویی شما صورت بگیرد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۴ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *