تعمیر چرخ گوشت صنعتی در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیر چرخ گوشت صنعتی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر چرخ گوشت صنعتی خود اقدام کنید. علاوه بر تهران نمایندگی های تعمیر چرخ گوشت صنعتی در شهر های کرج، قزوین، فردیس، اندیشه، شهر قدس، شهریار، پردیس، لواسانات، دماوند، رودهن و بومهن آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

تعمیر چرخ گوشت صنعتی در تهران

چرخ گوشت صنعتی در رستوران ها، کارخانه ها، مغازه ها و حتی برخی خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد. اگر چرخ گوشت صنعتی شما دچار مشکل شده است، نگران نباشید پیشنهاد میکنیم برطرف کردن مشکل چرخ گوشت صنعتی خود را به تعمیرخونه بسپارید.

کلیه لوازم خانگی و برقی تعمیر شده توسط مجموعه تعمیرخونه شامل ۶ ماه ضمانت نامه معتبر تعمیرات خواهند بود و ما موظفیم در صورت بروز هرگونه ایرادی در دستگاه آن را بصورت رایگان برای شما عزیزان تعمیر کنیم. پس نگران نباشید چون تعمیر تخصص ماست!

هزینه تعمیر چرخ گوشت صنعتی در تهران

هزینه تعمیرات چرخ گوشت صنعتی شما با توجه به برند دستگاه، میزان و نوع خرابی متغیر است ولی ما در تعمیرخونه با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد. همچنین در صورت خرابی قطعات مصرفی چرخ گوشت صنعتی میتوانید قطعات و لوازم مصرفی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از فروشگاه تعمیرخونه تهیه کنید.

خدمت قیمت به تومان
هزینه تعمیر موتور چرخ گوشت صنعتی ۲۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰
هزینه تعویض موتور چرخ گوشت صنعتی ۳۰۰.۰۰۰ تا ۹۰۰.۰۰۰
هزینه تعویض چرخ دنده ۸۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰
هزینه تعویض قطعات مصرفی رایگان + هزینه قطعه

نمایندگی های تعمیرات چرخ گوشت صنعتی در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت صنعتی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف ایرانی و خارجی چرخ گوشت صنعتی خود اقدام کنید.

همچنین بخوانید:

تعمیر چرخگوشت صنعتی در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر

تعمیر چرخگوشت صنعتی در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی

تعمیر چرخگوشت صنعتی در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی

تعمیر چرخگوشت صنعتی در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب

تعمیرخونه بعنوان یکی از نمایندگی های معتبر تعمیرات چرخ گوشت صنعتی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران با کادری با تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد. برای درخواست تعمیرات انواع چرخگوشت صنعتی در شهر تهران با تضمین کیفیت و قیمت مناسب و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه اصلی وبسایت تعمیرخونه و یا بخش درخواست تعمیرات جهت رزرو نوبت اقدام فرمایید.


چه زمانی برای سرویس یا تعمیر چرخ گوشت صنعتی اقدام کنیم؟

با مشاهده هرکدام از موارد زیر ، شما نیاز به تعمیرکار خواهید داشت:

 • داغ شدن بیش از حد
 • دستگاه به خوبی کار نمیکند
 • خاموشی دستگاه در حین کار
 • دستگاه به درستی کار نمیکند
 • گوشت چرخ شده خشک است
 • گوشت چرخی خارج نمیشود
 • چرخ گوشت صنعتی شما جرقه میزند
 • تیغه های دستگاه کند شده
 • چرخ گوشت صنعتی روشن نمیشود
 • تیغه های چرخ گوشت صنعتی کند شده
 • کلید ها کار نمیکند
 • صدای زیاد هنگام کار

چرخ گوشت صنعتی روشن نمیشود

برخی عوامل متعدد باعث روشن نشدن چرخ گوشت صنعتی خواهند شد ،این دستگاه مصرف برق بالایی دارد و در بعضی مواقع با فشار زیادی که به سیستم برق می آورد موجب سوختن سیم های پریز برق یا خرابی دوشاخه خود میشود ، باید این موارد را بررسی و از صحت آنها مطمئن شوید.

موارد دیگری مانند کلید پاور دستگاه در صورت خرابی موجب روشن نشدن دستگاه خواهد شد ، همچنین ممکن است اتصالات داخلی دستگاه دچار خرابی شده باشد یا حتی موتور چرخ گوشت صنعتی سوخته باشد ، برای عیب یابی و تعمیرات برند های مختلف چرخ گوشت صنعتی از طریق وب سایت تعمیرخونه اقدام به ثبت درخواست تعمیرکار نمایید.

تعمیر صدای بیش از حد چرخ گوشت صنعتی

در حالت عادی چرخ گوشت صنعتی دستگاهی پر صدا است و صدای زیاد آن نشان دهنده توان بالای دستگاه است ، اما در برخی شرایط پس از گذشت مدت زمانی صدای دستگاه به شکل غیر عادی بالا رفته یا صدای ناهنجار از خود در حین کار تولید میکند. در این مواقع باید دستگاه توسط تعمیرکار متخصص بررسی و عیب یابی شود ، مواردی که باید توسط تعمیرکاران مورد بررسی قرار بگیرند به شرح زیر است:

 • بررسی شکستگی تیغه ها
 • بررسی چرخ دنده ها
 • بررسی گریس دستگاه
 • بررسی موتور چرخ گوشت صنعتی
 • بررسی تیغه های چرخ گوشت صنعتی
 • بررسی یاتاقان ها

تعمیر کلید های چرخ گوشت کار نمیکند

باید پایانه های کلید مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت خرابی تعویض شود ، اما در برخی موارد کلید سالم است و روشن نشدن دستگاه به دلایل گوناگون دیگری اتفاق می افتد اگر کلید چرخ گوشت صنعتی شما سالم است اما چرخ گوشت کار نمیکند باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

گوشت هنگام چرخ شدن خارج نمیشود

کند شدن تیغه چرخ گوشت صنعتی میتواند باعث بروز این اشکال در دستگاه شود. همچنین وجود رگ و پی (چربی) نیز میتواند از دلایل بیرون نیامدن گوشت در حین فرایند چرخ کردن باشد. یکی از راهکار های مفید برای جلوگیری از انجام این اتفاق استفاده از تکه های بسیار کوچک نان هنگام چرخ کردن است. همچنین هر چند وقت یکبار تیغه های دستگاه را تیز کنید.

موتور چرخ گوشت صنعتی جرقه میزند

برخی از جرقه زدن موتور چرخ گوشت صنعتی در هنگام کار شاکی هستند این ایراد ممکن است بدلیل وجود اتصالی در قسمتی از دستگاه باشد پس باید به تعمیرکار مراجعه کنید و تعمیرکار قسمت های مختلف دستگاه را مورد بررسی قرار دهد و مشکل را رفع کند. مواردی که ممکن است موجب بروز این مشکل در چرخگوشت صنعتی بشوند:

 • اتصالی سیم ها در چرخگوشت
 • وجود اصطحکاک
 • وجود رطوبت در دستگاه
 • وجود جرم زیاد درون دستگاه

دستگاه در حین کار خاموش میشود

اگر چرخ گوشت صنعتی شما در حین کار خاموش میشود به دلیل فشار بیش از حدی است که به دستگاه وارد کردید و سنسور های دمای دستگاه برای جلوگیری از سوختن موتور ، چرخ گوشت را تا زمان خنک شدن خاموش نگه میدارند ، اما اگر چندین مرتبه دستگاه هنگام کار خاموش میشود مشکل از سنسور دمای دستگاه یا اتصالات داخلی آن است و باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.


روند تعمیرات چرخ گوشت صنعتی و تکمیل فرم درخواست تعمیرکار بسیار ساده است و در کمتر از ۳ دقیقه میتوانید نسبت به درخواست در وبسایت خود اقدام نمایید ، بدین منظور ما در پایگاه آموزشی ویدیویی خود در وبسایت آپارات آموزش های لازم حهت ثبت نام ، ارسال درخواست، نحوه پیگیری و آموزش های لازم برای تعمیرات چرخگوشت صنعتی در منزل را قرار داده ایم. با مراجعه به کانال آپارات تعمیرخونه میتوانید ویدیوهای آموزشی تهیه شده را مشاهده نمایید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۲ نظر

 • باسلام عرض ادب بنده تعمیرکار چرخ گوشتهای صنعتی قصابی، تسمه ای وگیربگسی ( چگا ) ،خلال کن سیب‌زمینی
  پوست کن ، حلیم صاف کن ،سبزی خردکن
  آبغوره گیری وغیره درخدمت شما هستم در تهران البرز خوشحال میشم باشما همکاری داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *