ساعت کاری 17:00-8:00

تهران ، جنت آباد جنوبی ، خیابان لاله شرقی پلاک 65

02191303481

چرا تعمیرخونه؟

تعمیرخونه استارت آپ متفاوت در حوزه تعمیر لوازم خانگی است که امکان تعمیر لوازم معیوب شما را با کیفیت بالا ، هزینه مناسب و در زمان کوتاه فراهم میکند.

چرا تعمیرخونه؟

وقت طلاست!

رسالت تعمیرخونه اینه که اهمیت زمان رو به مشتری نشون بده و وقت مشتری به جای هدر رفتن تو ترافیک ، صرف کارهای مهم خودش باشه و تعمیرات لوازم برقیشو به ما بسپاره و با آرامش خاطر علاوه برصرفه جویی مالی تو زمانش هم صرفه جویی کنه.

چرا تعمیرخونه؟

کیفیت کار

تعمیرخونه با داشتن چندین شعبه دراستان های مختلف تمامی تمرکزش روی بالابردن کیفیت قرار داده است و نه تنها به دنبال رقابت با سایر رقبا نیست بلکه دارای دایره کاری و زنجیره ای از تعمیرگاه های لوازم خانگی درسراسر کشورهستش و تعمیرات در بالاترین کیفیت و کمترین زمان ماموریت خودش میدونه و تنها باخودش رقابت میکنه تا بتونه به ماموریتش عمل کنه.

چرا تعمیرخونه؟

دانش و تجربه

تعمیرخونه محل تلاقی علم و تجربه هست ، تجربه چندین ساله درحوزه تعمیرلوازم خانگی به علاوه دانش روز باعث میشه که تعمیرخونه کیفیت و سطح تعمیرات رو به بالاترین حدش برسونه وبتونه بردهای لوازم خانگی کمیاب روتولید و مورد استفاده مشتریان قرار بده.

اعتماد ، امنیت ، کارآفرینی !

قطعا برای اعتماد کردن معیار هایی وجود دارد ، تعمیرخونه جلب اعتماد و کسب رضایت مشتریانش را همواره سرلوحه کار خود قرارداده است.

چرا تعمیرخونه؟

کارافرینی

تعمیرخونه قبل از اینکه بر بستر اینترنت فعالیت خود را آغاز کند سه دهه افتخار خدمات رسانی به مشتریان عزیز بصورت سنتی را داشته و در راستای ایجاد شغل و کارآفرینی برای هموطنان عزیز با گسترش کسب و کار خود در استان های مختلف کشور ، نسبت به ایجاد شغل بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای افراد جویای کار عمل میکند.

چرا تعمیرخونه؟

اعتماد

همیشه اعتماد در تعمیرلوازم خانگی نقش مهمی داشته و معیارهای مشخصی دارد. تعمیرخونه تمامی معیار های یه کلینیک تعمیرات لوازم خونگی رو داره. جواز کار ، شعبات مختلف در چند استان ، پاسخگویی ۲۴ ساعته به شکایات و نظرات مشتری ، جوازهای ضروری کسب وکارهای انلاین همگی باعث میشه که با خیال آسوده وسیله برقیتون رو به ما بسپارید.
ویادتون نره تعمیرخونه قبل از اینکه انلاین بشه با چندین شعبه درسراسرکشور به صورت سنتی تعمیرات رو انجام میداده.

چرا تعمیرخونه؟

امنیت

تعمیرخونه با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و همچنین استفاده از درگاه های پرداخت معتبر مستقیم سعی بر بالابردن کیفیت خدمات و امنیت در تبادلات مالی داشته تا شما عزیزان با خیالی آسوده نسبت به فرایند های سفارش و پرداختاقدام کنید.

مشتریان ما چه می گویند؟

چرا تعمیرخونه؟
به این نوشته امتیاز دهید