چرا باید تعمیرخونه را انتخاب کنیم؟

تعمیرخونه استارت آپ متفاوت توحوزه تعمیر لوازم خانگی است و این قابلیت رو برای کاربران به ارمغان میاره که در کمترین زمان با حداقل هزینه لوازم برقی خود را برای تعمیرثبت کنید. تعمیرخونه به خاطر داشتن کادری مجرب و خلاق به صورت تخصصی لوازم خانگی و برد های الکترونیکی روتعمیر میکنه و این باعث شده که کیفیت وسایل های تعمیری خیلی عالی باشد. نـیروهــای خــدماتی که تو تعمیرخونه استخدام میشن گـواهی عــدم سـوء پـیشینه و عــدم اعــتیاد رو دارا هستن وازفیلترهای دیگه تأیید صلاحیت تعمیرخونه عبور کرده‌اند تا شـما بتونید به راحتی اعتماد کنید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی توسط شرکت ما نسبت به سایر مراکز تعمیراتی که در تهران یا حتی در سراسر ایران وجود دارند پایین تراست. در عین حال کیفیت خدمات ارائه شده بهمراه ضمانت تخصصی که تعمیرخونه به مشتریان خود ارائه میکند باعث شده تا در کار خود موفق بوده و رضایت خاطر مشتریان خود را کسب کند.

وقت طلاست!

رسالت تعمیرخونه اینه که اهمیت زمان رو به مشتری نشون بده و وقت مشتری به جای هدر رفتن تو ترافیک ، صرف کارهای مهم خودش باشه و تعمیرات لوازم برقیشو به ما بسپاره و با آرامش خاطر علاوه برصرفه جویی مالی تو زمانش هم صرفه جویی کنه.

کیفیت کار

تعمیرخونه با داشتن چندین شعبه دراستان های مختلف تمامی تمرکزش روی بالابردن کیفیت قرار داده است و نه تنها به دنبال رقابت با سایر رقبا نیست بلکه دارای دایره کاری و زنجیره ای از تعمیرگاه های لوازم خانگی درسراسر کشورهستش و تعمیرات در بالاترین کیفیت و کمترین زمان ماموریت خودش میدونه و تنها باخودش رقابت میکنه تا بتونه به ماموریتش عمل کنه.

دانش و تجربه

تعمیرخونه محل تلاقی علم و تجربه هست ، تجربه چندین ساله درحوزه تعمیرلوازم خانگی به علاوه دانش روز باعث میشه که تعمیرخونه کیفیت و سطح تعمیرات رو به بالاترین حدش برسونه وبتونه بردهای لوازم خانگی کمیاب روتولید و مورد استفاده مشتریان قرار بده.

کارافرینی

تعمیرخونه قبل از اینکه بر بستر اینترنت فعالیت خود را آغاز کند سه دهه افتخار خدمات رسانی به مشتریان عزیز بصورت سنتی را داشته و در راستای ایجاد شغل و کارآفرینی برای هموطنان عزیز با گسترش کسب و کار خود در استان های مختلف کشور ، نسبت به ایجاد شغل بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای افراد جویای کار عمل میکند.

اعتماد

همیشه اعتماد در تعمیرلوازم خانگی نقش مهمی داشته و معیارهای مشخصی دارد. تعمیرخونه تمامی معیار های یه کلینیک تعمیرات لوازم خونگی رو داره. جواز کار ، شعبات مختلف در چند استان ، پاسخگویی ۲۴ ساعته به شکایات و نظرات مشتری ، جوازهای ضروری کسب وکارهای انلاین همگی باعث میشه که با خیال آسوده وسیله برقیتون رو به ما بسپارید.
ویادتون نره تعمیرخونه قبل از اینکه انلاین بشه با چندین شعبه درسراسرکشور به صورت سنتی تعمیرات رو انجام میداده.

امنیت

تعمیرخونه با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و همچنین استفاده از درگاه های پرداخت معتبر مستقیم سعی بر بالابردن کیفیت خدمات و امنیت در تبادلات مالی داشته تا شما عزیزان با خیالی آسوده نسبت به فرایند های سفارش و پرداختاقدام کنید.