تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتی

دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی یکی از جدیدترین دستگاه هایی است که طی چندسال اخیر وارد بازار شده و افراد زیادی از آن استفاده میکنند. مانند سایر لوازم خانگی برقی، تصفیه کننده آب خانگی و صنعتی نیز ممکن است بر اثر علت های مختلف دچار مشکل بشود و به تعمیر نیاز پیدا کند. تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران توسط مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیرخونه با بهره گیری از متخصصان آموزش دیده و تعمیرکاران مجرب انجام میگیرد.

پس اگر دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتیی شما خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی را پر کنید تا در کمترین زمان برای تعمیر دستگاه شما اقدام کنیم. به جهت افزایش طول عمر دستگاه های دریافتی از شما عزیزان، در روند تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده میکنیم. برای رضایت خاطر بیشتر شما پیک تعمیرخونه راه اندازی شد تا ازین پس بدون دردسر و تنها با چند کلیک در وبسایت تعمیرخونه برای رزرو نوبت تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتی درخواست خود را ارسال کنید و در زمان معین شده از سوی شما ، پیک تعمیرخونه جهت تحویل دستگاه معیوب به جهت عیب یابی تصفیه آب خانگی و صنعتی و تعمیر آن در خدمت شما خواهد بود.

تعویض فیلتر های تصفیه آب خانگی و صنعتی

یکی از مواردی که شما به صورت دوره ای باید نسبت به انجام آن اقدام کنید تعویض فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب است. شرکت تعمیرخونه فرایند تعویض فیلتراسیون و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی یا صنعتی شما را در محل کار یا منزل در کمترین زمان ممکن انجام میدهد. همچنین تعمیرخونه به شما تضمین کیفیت و قیمت فیلترهای مصرفی در روند سرویس دستگاه را میدهد تا خیالتان بابت تعویض فیلتراسیون دستگاه خود راحت باشد.

تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتی در تهران

شرکت تیوان تعمیر سرای پارس (تعمیرخونه) با سابقه بیش از ۳۰ سال تجربه خدمات رسانی به شما عزیزان به روش سنتی، اکنون متفاوت تر از قبل استارت آپ جدیدی را راه اندازی کرده تا با بهترین کیفیت به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم. روند تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی در سراسر تهران، کرج، فردیس، اندیشه، شهر قدس، شهریار، اندیشه، پردیس، لواسانات، دماوند، رودهن، بومهن و قزوین به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام میپذیرد.

در روش حضوری شما امکان ثبت درخواست تعمیرکار تصفیه آب خانگی و صنعتی خواهید داشت و پس از ثبت درخواست پیک تعمیرخونه بصورت کاملا رایگان برای حمل و نقل دستگاه شما به کارگاه جهت تعمیرات وارد عمل شده و پس از فرایند تعمیرات دستگاه را مجددا درب منزل به شما تحویل میدهد.

در روش غیرحضوری شما امکان تعمیرات در محل (منزل) را خواهید داشت و تعمیرکاران تعمیرخونه در محل حاضر شده و فرایند تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی شما در منزل یا محل کار صورت میگیرد. تمامی تکنسین های تعمیرخونه از فیلتر های متعهد (عدم سابقه، عبور کرده و شما میتوانید با خیال آسوده تعمیرات دستگاه خود را به آنها بسپارید.

تمامی لوازم تعمیر شده توسط تعمیرخونه دارای ۶ ماه ضمانت نامه تعمیرات خواهند بود و در صورت بروز مشکل بصورت رایگان توسط تعمیرخونه تعمیر خواهند شد.

تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتی در منزل به منظور راحتی بیشتر و عدم نیاز برای مراجعه حضوری شما عزیزان ایجاد شده و شما میتوانید به سادگی در منزل خود درخواست تعمیرکار دهید و فرایند تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی خود را به متخصصین تعمیرخونه بسپارید.

هزینه تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی در تهران

تعمیر لوازم خانگی بخصوص تصفیه آب خانگی و صنعتی نیازمند تخصص و تجربه است و حتما باید فرایند تعمیرات برند های مختلف ایرانی و خارجی تصفیه آب خانگی و صنعتی را در مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی انجام دهید. تعمیرخونه نمایندگی مجاز تعمیرات برند های مختلف ایرانی و خارجی تصفیه آب خانگی و صنعتی در تهران است که با ارائه ضمانت نامه معتبر ۶ ماهه نگرانی شما را برای تعمیر لوازم برقی برطرف میکند.
تعرفه تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتی با توجه به برند ، عیب و نیاز دستگاه به قطعه متغیر است که در جدول زیر حدود هزینه و قیمت تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتیی برند های معتبر را در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران را خدمت شما ارائه کردیم.

مشکلات رایج تصفیه آب خانگی و صنعتی عبارتند از:

  • کثیف شدن فیلتر دستگاه تصفیه آب
  • تصفیه آب خانگی و صنعتی کار نمیکند
  • عملیات تصفیه به درستی انجام نمیشود
  • فیلتر تصفیه آب خانگی و صنعتی خراب شده و نیاز به تعویض دارد
  • پمپ تصفیه آب کار نمیکند
  • سیم رابط و دوشاخه تصفیه آب خانگی و صنعتی پاره شده است
  • مدار و برد الکتریکی تصفیه آب خانگی و صنعتی خراب شده است
  • تصفیه آب خانگی و صنعتی بیش از حد صدا میدهد

نکات مهم در فرایند تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی

فرایند تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی با برند های مختلف مشابه یکدیگر میباشد اما باید نکاتی را بخاطر بسپارید:

هنگام تماس برای رزرو نوبت یا درخواست آنلاین ، اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح وارد نمایید.
جهت پیگیری سریع و آسان فرایند تعمیر در سایت تعمیرخونه ثبت نام کنید.
پس از ثبت نام در قسمت اطلاعات کاربری اطلاعات خواسته شده را تکمیل و ایمیل معتبر خود را وارد نمایید.
پیک تعمیرخونه در زمان و تاریخ اعلام شده شما در محل حضور یافته و دستگاه را تحویل خواهد گرفت و پس از تعمیر مجددا به شما تحویل خواهد داد.
درصورت مغایرت آدرس دریافت و تحویل دستگاه هنگاه رزرو نوبت گزینه مورد نظر را انتخاب و آدرس تحویل را وارد نمایید.
پس از بررسی و عیب یابی هزینه تعمیر به شما اعلام خواهد شد و برای ادامه فرایند باید از طریق وبسایت تعمیرخونه نسبت به پرداخت هزینه تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتی اقدام نمایید.
هیچ هزینه ای از شما هنگام رزرو نوبت یا مراجعه پیک تعمیرخونه دریافت نخواهد شد.
فاکتور خدمات ارائه شده همراه با دستگاه به شما تحویل داده خواهد شد و از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال خواهد شد.
جهت تسریع فرایند نسبت به منطقه شما فرایند تعمیرات در نزدیک ترین شعبه تعمیرخونه به شما انجام خواهد گرفت.
بعد از تحویل دستگاه با شما در ارتباط خواهیم بود و نظر شما را نسبت به عملکرد تکنسین ها و فرایند تعمیر تصفیه آب خانگی و صنعتی جویا خواهیم شد ، انتقادات و پیشنهادات شما موجب بهبود کیفیت و خدمت رسانی به شما خواهد بود.

نمایندگی های تعمیرخونه در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات تصفیه آب خانگی و صنعتی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف تصفیه آب خانگی و صنعتی خود اقدام کنید.

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی در جنوب تهران

نازی آب خانگی و صنعتیاد ، یاخچی آب خانگی و صنعتیاد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آب خانگی و صنعتیاد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر و …

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی و …

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی و …

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی در شمال تهران

سعادت آب خانگی و صنعتیاد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب و …

وبسایت تعمیرخونه

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی توسط مجموعه تخصصی تعمیرات ” تعمیرخونه “ که با تکیه بر کادر مجرب و آموزش دیده خود ، آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در استان تهران میباشد. برای درخواست تعمیرات و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه اصلی وبسایت تعمیرخونه و یا بخش درخواست تعمیرات جهت رزرو نوبت اقدام فرمایید.

شما عزیزان میتوانید هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال درمورد مشکلات پیش آمده برای دستگاهتان را از طریق بخش نظرات واقع در انتهای صفحه از کارشناسان ما بپرسید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید همچنین میتوانید از مطالب و آموزش های ویدیویی تعمیرخونه در کانال آپارات تعمیرخونه دیدن فرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *