ساعت کاری 17:00-8:00

تهران ، جنت آباد جنوبی ، خیابان لاله شرقی پلاک 65

02191303481

سوالات پرتکرار

در بخش زیر سوالاتی رو که اکثرا کاربران و مشتریان عزیز از ما میپرسند رو قرار دادیم ، اگر پاسخ سوالتون در موارد زیر نبود ، از طریق فرم ارسال پیام سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

سوالات متداول

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار

اولین قدم برای درخواست تعمیرکار ثبت نام در وبسایت تعمیرخونه است.

پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود از طریق فرم درخواست تعمیرکار میتوانید نسبت به انتخاب سرویس مورد نظر و مشخص نمودن تاریخ بازدید متخصصان ما از سرویس مربوطه در محل کار یا منزل شمانسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

در آخرین مرحله از ثبت درخواست تعمیرکار شما باید نسبت به پرداخت پیش پرداخت تعیین شده از طریق درگاه های پرداخت معتبر اقدام نمایید.

پس از ثبت موفق درخواست شما ایمیل و پیامک تایید رزرو برای شما ارسال خواهد شد و در تاریخ و زمان مشخص شده متخصص ما در محل کار یا منزل شما حاضر و کالای معیوب شما را تحویل میگیرد.

لیست خدمات تخصصی

وب سایت تعمیرخونه با بیش از ۲۵ نمایندگی در سراسر تهران در زمینه های زیر فعالیت میکند:

- تعمیر انواع لوازم برقی کافی شاپ ها
- تعمیر تخصصی انواع برد های لوازم خانگی
- تعمیر تخصصی ماکرویو
- تعمیر جارو برقی
- تعمیر چایساز
- تعمیر چرخگوشت
- تعمیر تلویزیون های led و lcd

کیفیت خدمات (تضمین تخصص)

چطور میتوان به نیروهای خدماتی تعمیرخونه اعتماد کرد؟

تمامی متخصصین تعمیرخونه دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تایید صلاحیت ما عبور کرده‌اند تا مشتری با خیال راحت به آنها اعتماد کند.

چطور از کیفیت خدمات ارائه شده مطمئن باشیم؟

کلیه متخصصین تعمیرخونه دوره‌های آموزشی تخصصی و نیز دوره‌های ارتباط با مشتری دیده‌اند تا با بهترین کیفیت ممکن، خدمات را ارائه دهند.

همچنین شرکت ما برای اطمینان بیشتر و رضایت خاطر مشتریان گرامی برای کالای تعمیر شده متناسب با نوع آن برای مدت زمان معینی گارانتی کیفی قطعه در نظر گرفته تااز بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کرده و بتوانیم قدردان اعتماد شما عزیزان باشیم.

تعرفه خدمات

قطعا تعرفه خدمات ما در شهر تهران زبان زد همه است ، تعرفه پایین ، کیفیت بالای کار و ضمانت تخصصی که ما برای مشتریانمان فراهم کرده ایم گویای کیفیت کارمان است.

امکان لغو سفارش

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

بله امکان لغو سفارش تا یک روز قبل از زمان مقرر شده در هنگام درخواست تعمیرکار بدون هیچ هزینه ای امکان پذیر است.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

    به این نوشته امتیاز دهید