تعمیر اجاق گاز صفحه ای | تعمیر اجاق گاز سه شعله | تعمیر اجاق گاز فر دار | تعمیر اجاق گاز

بدون شک اصلی ترین لوازم خانگی در هر آشپزخانه ای اجاق گاز است. هیچ آشپزخانه ای بدون اجاق گاز تکمیل نخواهد بود. اجاق گاز ها اشکال مختلفی دارند: اجاق گاز رومیزی که شامل اجاق گاز های دوشعله، الجاق گاز سه شعله و ۴ شعله میشوند. نمونه دیگر اجاق گاز ها را میتوان اجاق گاز های صفحه ای دانست و نمونه آخر هم اجاق گاز های قدیمی هستند.

اجاق گاز هم خرابی های مختص به خودش را دارد و در صورتی که خراب بشود به تعمیرکار نیاز خواهید داشت. معمول ترین مشکلات و خرابی هایی که در اجاق گاز های مختلف رخ میدهد خرابی و روشن نشدن شعله اجاق گاز، خرابی ترموکوپل اجاق گاز، توزیع نامناسب شعله، خرابی ولوم ها، نشتی گاز و … است. همه این موارد به راحتی و با هزینه بسیار مقرون به صرفه قابل تعمیر شدن است.

تعمیر اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز های رومیزی معمولا سه شعله یا چهار شعله هستند. اغلب اجاق گاز های سه شعله و چهارشعله از ناحیه ولوم یا لوله گاز دچار مشکل میشوند. برخی از مدل های اجاق گاز سه شعله و چهار شعله که دارای فندک برقی هستند و ممکن است فندک یا ترموکوبل آنها دچار مشکل بشود. برای تعمیر اجاق گاز سه شعله و چهار شعله میتوانید درخواست تعمیرکار ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن پیک تعمیرخونه برای دریافت دستگاه مراجعه کند.

تعمیر اجاق گاز پیلوت

خراب شدن ترموکوپل، دود کردن یا خاموش شدن شعله، خرابی اتصالات و لوله ها از جمله اصلی ترین مشکلاتی است که برای اجاق گاز های پیلوت پیش می آید. تعمیر اجاق گاز های پیلوت در تهران، کرج و قزوین به راحتی و در محل قابل انجام است و فقط کافیست درخواست تعمیرکار اجاق گاز بدهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف کنیم.

تعمیر اجاق گاز صفحه ای

متداول ترین نوع اجاق گاز که در منزل و محل کار اکثر مشتریان وجود دارد اجاق گاز صفحه ای است. اجاق گاز های صفحه ای معمولا دچار خرابی هایی مانند خرابی ترموکوبل، خرابی فندک برقی، خرابی یا شکستگی ولوم ها و تنظیم نبودن شعله میشوند. به راحتی و در کمتر از ۱ ساعت میتوان مشکلات اجاق گاز صفحه ای را برطرف کرد. اگر اجاق گاز صفحه ای شما دچار مشکل شده در کمتر از ۳ دقیقه میتوانید درخواست تعمیرکار خود را ارسال کنید.

تعمیر اجاق گاز فر دار

اجاق گاز های فر دار به این دلیل که فضای زیادی را اشغال میکنند بهتر است در تعمیرگاه لوازم خانگی بررسی، عیب یابی و تعمیر بشوند. برای تعمیر اجاق گاز فر دار نیازی نیست آنرا تا تعمیرگاه حمل کنید! به راحتی میتوانید درخواست تعمیر اجاق گاز فر دار بدهید تا پیک رایگان تعمیرخونه برای دریافت دستگاه عازم محل بشود.

روند تعمیرات اجاق گاز

تعمیرخونه مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در سراسر تهران، کرج و قزوین است و لوازم برقی معیوب شما را در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت تعمیر میکند. تمامی دستگاه های تعمیر شده توسط شرکت تعمیرخونه به مدت ۶ ماه گارانتی لوازم میشود تا در صورت بروز مجدد مشکل بتوانید بصورت رایگان آون توستر خود را تعمیر کنید.

شرکت تیوان تعمیر سرای پارس (تعمیرخونه) با سابقه بیش از ۳۰ سال تجربه خدمات رسانی به شما عزیزان به روش سنتی، اکنون متفاوت تر از قبل استارت آپ جدیدی را راه اندازی کرده تا با بهترین کیفیت به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم. روند تعمیرات تخصصی انواع اجاق گاز (اجاق گاز فر دار، اجاق گاز صفحه ای، اجاق گاز پیلوت و اجاق گاز های سه شعله و چهار شعله) در سراسر تهران، کرج، فردیس، اندیشه، شهر قدس، شهریار، اندیشه، پردیس، لواسانات، دماوند، رودهن، بومهن و قزوین به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام میپذیرد.

در روش حضوری شما امکان ثبت درخواست تعمیرکار اجاق گاز خواهید داشت و پس از ثبت درخواست پیک تعمیرخونه بصورت کاملا رایگان برای حمل و نقل دستگاه شما به کارگاه جهت تعمیرات وارد عمل شده و پس از فرایند تعمیرات دستگاه را مجددا درب منزل به شما تحویل میدهد.

در روش غیرحضوری شما امکان تعمیرات انواع اجاق گاز در محل (منزل) را خواهید داشت و تعمیرکاران تعمیرخونه در محل حاضر شده و فرایند تعمیرات اجاق گاز شما در منزل یا محل کار صورت میگیرد. تمامی تکنسین های تعمیرخونه از فیلتر های متعهد (عدم سابقه، عبور کرده و شما میتوانید با خیال آسوده تعمیرات دستگاه خود را به آنها بسپارید.

تعمیر اجاق گاز در منزل و محل کار به منظور راحتی بیشتر و عدم نیاز برای مراجعه حضوری شما عزیزان ایجاد شده و شما میتوانید به سادگی در منزل خود درخواست تعمیرکار دهید و فرایند تعمیرات دستگاه اجاق گاز خود را به متخصصین تعمیرخونه بسپارید.

هزینه تعمیرات اجاق گاز در تهران

هزینه تعمیرات اجاق گاز های مختلف با توجه به نوع خرابی و نوع اجاق گاز متفاوت است. اما تعمیرخونه کمترین هزینه دستمزد برای تعمیرات اجاق گاز را در سراسر تهران دارد و تمامی قطعاتی که در دستگاه شما تعویض یا تعمیر خواهد شد دارای ۶ ماه ضمانت رسمی خواهد بود.

مشکلات رایج اجاق گاز عبارتند از:

  • اجاق گاز روشن نمیشود
  • ترموکوبل اجاق گاز خراب شده باشد
  • شعله نامنظم اجاق گاز
  • خامو شدن شعله اجاق گاز
  • تعویض ولوم های اجاق گاز
  • تعمیر لوله ها و اتصالات اجاق گاز
  • تعمیر و تعویض فندک اجاق گاز
  • تعمیر موتور گردان اجاق گاز فر دار
نوع خدمت قیمت
هزینه تعمیر ترموکوبل اجاق گاز ۱۸۰.۰۰۰ تا ۹۵۰.۰۰۰
هزینه تعمیر ولوم های اجاق گاز ۵۰.۰۰۰ تا ۳۰۰.۰۰۰
هزینه تعمیر لوله های اجاق گاز ۲۰۰.۰۰۰
هزینه تعمیر موتور گردان اجاق گاز ۳۰۰.۰۰۰
هزینه تعویض فندکی اجاق گاز ۴۰.۰۰۰ تا ۲۵۰.۰۰۰
هزینه تعمیر شعله اجاق گاز ۶۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰

 


نمایندگی های تعمیرخونه در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات انواعاجاق گاز ایرانی و خارجی برند های معروف را در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف اجاق گاز ایرانی و خارجی خود اقدام کنید.

تعمیر اجاق گاز در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر و …

تعمیر اجاق گاز در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی و …

تعمیر اجاق گاز در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی و …

تعمیر اجاق گاز در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب و …


وبسایت تعمیرخونه

تعمیرات تخصصی انواع اجاق گاز ایرانی و خارجی توسط  مجموعه تخصصی تعمیرات ” تعمیرخونه “ که با تکیه بر کادر مجرب و آموزش دیده خود ، آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در استان تهران میباشد. برای درخواست تعمیرات و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه اصلی وبسایت تعمیرخونه و یا بخش درخواست تعمیرات جهت رزرو نوبت اقدام فرمایید.

شما عزیزان میتوانید هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال درمورد مشکلات پیش آمده برای دستگاهتان را از طریق بخش نظرات واقع در انتهای صفحه از کارشناسان ما بپرسید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید همچنین میتوانید از مطالب و آموزش های ویدیویی تعمیرخونه در کانال آپارات تعمیرخونه دیدن فرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *