تعمیر قهوه ساز و اسپرسو ساز

تعمیرات قهوه ساز و اسپرسو ساز شما با تعمیرخونه بصورت غیرحضوری انجام خواهد گرفت، تعمیرخونه استارت آپی نو در زمینه تعمیر لوازم خانگی ایجاد کرده است که شما فقط نیاز است از طریق وبسایت درخواست خود را ثبت کنید و باقی کار را به تعمیرخونه بسپارید! نمایندگی های تعمیر اسپرسو ساز و قهوه ساز تعمیر خونه علاوه بر تهران در شهر های کرج، قزوین، فردیس، اندیشه، شهر قدس، شهریار، پردیس، لواسانات، دماوند، رودهن و بومهن آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

تعمیر قهوه ساز در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی اسپرسو ساز و قوه ساز در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر اسپرسو ساز و قهوه ساز دلونگی، نوا، زیگما، مباشی و سایر برند های قهوه ساز و اسپرسو ساز خانگی وصنعتی خود در منزل یا محل کار اقدام کنید.

تمامی لوازم تعمیر شده توسط تعمیرخونه دارای ۶ ماه ضمانت نامه تعمیرات خواهند بود و در صورت بروز مشکل بصورت رایگان توسط تعمیرخونه تعمیر خواهند شد.

هزینه تعمیر قهوه ساز و اسپرسو ساز در تهران

تعمیر لوازم خانگی بخصوص تعمیرات اسپرسو و قهوه ساز نیازمند تخصص و تجربه است و حتما باید فرایند تعمیرات این دستگاه را در مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی انجام دهید. تعمیرخونه نمایندگی مجاز تعمیرات برند های مختلف ایرانی و خارجی قهوه و اسپرسو ساز خانگی و صنعتی در تهران است که با ارائه ضمانت نامه معتبر ۶ ماهه نگرانی شما را برای تعمیر لوازم برقی برطرف میکند. هزینه تعمیر قهوه ساز دلونگی، زیگما، نیوا و سایر برند های معتبر ایرانی و خارجی در نمایندگی خدمات تعمیرات لوازم خانگی تعمیرخونه در جدول زیر برای شما قرار داده شده است.

خدمت قیمت به تومان
تعمیر یا تعویض برد قهوه ساز خانگی ۲۰۰.۰۰۰ تا ۱.۵۵۰.۰۰۰
جرم گیری و رسوب زدایی اسپرسو ساز ۱۵۰.۰۰۰ تا ۳۸۰.۰۰۰
تعویض المنت قهوه ساز و اسپرسو ساز ۱۰۰.۰۰۰ تا ۲۸۰.۰۰۰
تعویض ترموستات قهوه ساز و اسپرسو ساز ۵۰.۰۰۰ تا ۱۹۰.۰۰۰
تعویض پمپ قهوه ساز ۴۵۰.۰۰۰ تا ۹۹۰.۰۰۰

نمایندگی های تعمیرات اسپرسو ساز و قهوه ساز در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز و قهوه ساز در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف دستگاه خود اقدام کنید.

تعمیر قهوه ساز در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر

تعمیر قهوه ساز در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی

تعمیر اسپرسو ساز در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی

تعمیر اسپرسو ساز در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب


چه زمانی برای سرویس یا تعمیر اسپرسو ساز و قهوه ساز خود اقدام کنیم؟

با مشاهده هرکدام از موارد زیر ، شما نیاز به تعمیرکار خواهید داشت و باید نسبت به ارسال درخواست تعمیرکار برای قهوه ساز خود اقدام کنید.

  • قهوه ساز کار نمیکند
  • قهوه ساز آب گرم نمیکند
  • اسپرسو ساز روشن نمیشود
  • قهوه ساز صدا میدهد
  • شکستگی بدنه قهوه ساز
  • خرابی سیم قهوه ساز
  • خرابی ترموستات قهوه ساز و اسپرسوساز
  • دکمه های اسپرسو ساز/ قهوه ساز کار نمیکند

سوختن المنت قهوه ساز

المنت اسپرسو ساز و قهوه ساز  بعنوان یکی از اصلی ترین قطعه های این دستگاه بشمار می آید. با گذشت زمان، اتصالی و کار کردن بیش از حد دستگاه میتواند موجب خرابی یا سوختن المنت قهوه ساز شود. برای برطرف کردن آن شما باید المنت اسپرسوساز یا قهوه ساز خود را تعویض کنید. برای بررسی دقیق تر برای تعمیرات قهوه ساز و اسپرسو ساز خود در منزل یا محل کار درخواست تعمیرکار ارسال کنید.

همچنین بخوانید:

روشن نشدن قهوه ساز

روشن نشدن قهوه ساز یا اسپرسو ساز میتواند بدلیل خرابی سیم دستگاه یا سوختن خازن های دستگاه باشد. همچنین علت دیگر روشن نشدن اسپرسو ساز میتواند خرابی برد اصلی دستگاه باشد. برای بررسی و تعمیر تخصصی اسپرسو ساز و قهوه ساز دلونگی، نیوا و سایر برند های ایرانی و خارجی قهوه ساز درخواست تعمیرکار دهید. تعمیرخونه دستگاه قهوه ساز خانگی یا صنعتی شما را در منزل یا محل کارتان تعمیر میکند.

روند تعمیرات قهوه ساز و تکمیل فرم درخواست تعمیرکار بسیار ساده است و در کمتر از ۳ دقیقه میتوانید نسبت به درخواست در وبسایت خود اقدام نمایید ، بدین منظور ما در پایگاه آموزشی ویدیویی خود در وبسایت آپارات آموزش های لازم حهت ثبتنام ، ارسال درخواست ، نحوه پیگیری و آموزش های لازم برای تعمیرات اسپرسو ساز در منزل را قرار داده ایم. با مراجعه به کانال آپارات تعمیرخونه میتوانید ویدیوهای آموزشی تهیه شده را مشاهده نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *