تعمیر بخور سرد در تهران

هزینه زیاد و زمان بر بودن فرایند تعمیرات لوازم خانگی را فراموش کنید ، تعمیرخونه استارت آپی نو در زمینه تعمیر لوازم خانگی ایجاد کرده است. روند تعمیر برند های مختلف بخور سرد در مجموعه تعمیرخونه را دنبال کنید. تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات بخور سرد در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر دستگاه بخور سرد خود اقدام کنید. همچنین نمایندگی های تعمیر بخور سرد علاوه بر تهران در شهر های کرج، قزوین، فردیس، اندیشه، شهر قدس، شهریار، پردیس، لواسانات، دماوند، رودهن و بومهن آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

تعمیر بخور سرد در تهران

بخور سرد ازجمله دستگاه های برقی خانگی بشمار می آید که در طول زمان همراه با استفاده طولانی مدت ممکن است دچار مشکل بشود. مشکلات مختلفی از جمله خرابی سیم کشی، خرابی برد، کاهش مقدار بخار یا خرابی سیم دستگاه را میتوان نام برد. اما تعمیرخونه بخور سرد شما را با بهترین کیفیت و ضمانت نامه معتبر تعمیر خواهد کرد و نیازی نیست برای خرید مجدد بخور سرد هزینه کنید.

شما در مناطق مختلف تهران، کرج و قزوین میتوانید به راحتی با مراجعه به وبسایت تعمیرخونه درخواست تعمیرکار بخور سرد بدهید. روش های تعمیر لوازم خانگی در تعمیرخونه بدین صورت است که شما در روش حضوری میتوانید با مراجعه به شعب تعمیرخونه در شهر خود دستگاه خود را برای تعمیر ثبت کنید. یا اینکه درخواست تعمیرکار دهید تا بخور سرد شما را در منزل یا محل کارتان تعمیر کنیم.

همچنین میتوانید بصورت غیرحضوری و با ارسال درخواست تعمیرکار در منزل خود بنشینید و پیک تعمیرخونه برای تحویل گرفتن بخور سرد شما به آدرس شما خواهد آمد و پس از تعمیر دستگاه خود را درب منزل بصورت رایگان و با ضمانت نامه معتبر تحویل خواهید گرفت.

لازم به ذکر است کلیه لوازم تعمیر شده توسط مجموعه تعمیرخونه دارای ضمانت نامه معتبر ۶ ماهه خواهند بود و در صورت بروز مشکل دستگاه شما بصورت رایگان تعمیر خواهد شد.

هزینه تعمیر بخور سرد در تهران

بسته به مدل و نوع خرابی دستگاه بخور سرد شما هزینه تعمیرات آن متفاوت است. اما ما در تعمیرخونه به شما این نوید را میدهیم که تعمیرات بخور سرد برای شما رایگان است! چرا که ما ضمن فراهم کردن شرایط تعمیرات غیرحضوری و با داشتن پیک رایگان جهت دریافت و تحویل بخور سرد شما درب منزل و همچنین ضمانت نامه ۶ ماهه ای که برای تعمیرات به شما میدهیم، هزینه تعمیرات بخور سرد شما تقریبا رایگان میشود.

فرایند تعمیر بخور سرد در تعمیرخونه

شما برای تعمیر بخور سرد خود فقط کافیست وارد وبسایت تعمیرخونه شده و از طریق فرم درخواست تعمیرکار درخواست خود را ثبت کنید. سپس پیک رایگان تعمیرخونه درب منزل شما حاضر شده و دستگاه معیوب شما را تحویل میگیرد و پس از تعمیر دستگاه در کارگاه تعمیرخونه مجددا دستگاه شما بهمراه ضمانت نامه معتبر ۶ ماهه تعمیرات درب منزل توسط پیک رایگان تعمیرخونه به شما تحویل و تست خواهد شد.

تعمیرخونه بعنوان یکی از نمایندگی های معتبر تعمیرات بخور سرد از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران با کادری با تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد. برای درخواست تعمیرات انواع بخور سرد در شهر تهران با تضمین کیفیت و قیمت مناسب و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه اصلی وبسایت تعمیرخونه و یا بخش درخواست تعمیرات جهت رزرو نوبت اقدام فرمایید.

نمایندگی های تعمیرات بخور سرد در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات بخور سرد در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف بخور سرد خود اقدام کنید.

تعمیر بخور سرد در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر

تعمیر بخور سرد در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی

تعمیر بخور سرد در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی

تعمیر بخور سرد در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب


چه زمانی برای تعمیر بخور سرد اقدام کنیم؟

با مشاهده هریک از موارد زیر دستگاه شما نیاز به بررسی و تعمیر توسط تکنسین متخصص خواهد داشت. در نظر داشته باشید درصورت باز کردن دستگاه و تلاش برای برطرف کردن ایراد آن ممکن است خرابی دستگاه و هزینه تعمیر آن را بیش از چیزی که هست افزایش دهید. پس اگر تخصص تعمیرات لوازم برقی را ندارید جهت حفظ امنیت و صرفه جویی در هزینه پیشنهاد میکنیم درخواست تعمیرکار ارسال کنید.

 •  آب دادن بخور سرد
 • المنت بخور سرد کار نمیکند
 • بخور سرد چکه میکند
 • دستگاه بخار نمیدهد
 • بخور دستگاه کم شده است
 • بخور سرد صدا میدهد
 • بخور سرد روشن نمیشود
 • بخور سرد به درستی کار نمیکند
 • بوی نا مطبوع بخور سرد

بخور سرد روشن نمیشود

یکی از مشکلات بخور سرد روشن نشدن آن است ، همچون دیگر وسایل برقی ابتدا چاره کار را در سیستم برق خانه و سپس دستگاه جویا شوید. از صحت پریز برق ، دوشاخه و سیم بخور سرد اطمینان پیدا کنید. با استفاده از یک اهم متر میتوانید وجود برق در پریز را بررسی کنید. با استفاده از پیچ گوشتی میتوانید دوشاخه بخور سرد را باز کرده و از اتصالات آن مطمئن شوید. اگر عیب دستگاه از موارد گفته شده نبود باید بررسی کنید که آب به میزان کافی درون بخور سرد وجود داشته باشد ، رطوبت سنج دستگاه را بررسی کنید شاید روی درجه کمتر از دمای اتاق تنظیم شده باشد و در نهایت برد دستگاه باید مورد بررسی قرار بگیرد تا در صورت وجود اتصالی یا خرابی برد توسط تعمیرکار فرایند تعمیرات دستگاه انجام بگیرد.

بخور سرد به درستی کار نمیکند

ابتدا از مناسب بودن دستگاه برای اندازه محیطی که در آن استفاده میشود مطمئن بشوید ، مخزن دستگاه را بررسی کنید که به میزان کافی درون آن آب وجود داشته باشد. موتور فن دستگاه نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد تا در صورت نیاز روغن کاری و سرویس شود و اگر قطعه ای در آن به درستی کار نمیکند تعمیر یا تعویض شود.

خرابی کلید خاموش/روشن بخور سرد

از جمله مشکلات رایج دستگاه بخور سرد خرابی کلید خاموش و روشن آن است که موجب روشن نشدن بخور سرد میشود ، خرابی کلید روشن / خاموش آن است. برای بررسی کلید باید قاب دستگاه را باز کرده و اتصالات کلید و پایه های آن را بررسی کنید در صورت خرابی باید کلید تعویض شود. اگر تخصص لازم را ندارید حتما درخواست تعمیرکار دهید.

خرابی برد بخور سرد

اگر همه موارد بالا را بررسی کردید و مشکل روشن نشدن چای ساز حل نشد باید به سراغ برد دستگاه رفت و مشکل را از برد دستگاه جویا شد. در صورت خرابی برد دستگاه باید توسط تعمیرکاران خبره مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد.

بوی نامطبوع بخور سرد

راکد ماندن آب درون مخزن دستگاه پس از مدتی موجب ایجاد قارچ ، کپک یا باکتری خواهد شد ، در این صورت هنگام استفاده از دستگاه بوی نا ملایمی از آن خارج میشود که با سرویس کردن و تمیز کردن دستگاه میتوان این مشکل را رفع نمود. اما اگر هنگام استفاده از دستگاه بوی سوختنی به مشام شما برسد باید اتصالات دستگاه ، فن موتور و قسمت های دیگر دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

علت بخور ندادن دستگاه بخور سرد

یکی از قطعات مهم دستگاه بخور سرد سوپاپ آن است که در صورت خرابی یا قرار نگرفتن صحیح در جای خود بخاری از دستگاه تولید نمیشود. گیر کردن سوپاپ نیز میتواند موجب بخور ندادن دستگاه شود که باید کمی سوپاپ را تکان دهید تا آزاد کند و دستگاه شروع به کار کند.

بخور دستگاه کم شده است

میزان بخور خارج شده از دستگاه به سایز و مدل دستگاه بستگی دارد همچنین املاح موجود در آب ممکن است باعث کاهش میزان بخور بشود. این املاح سبب وجود رسوب در دستگاه شده و بخور تولید شده توسط دستگاه کاهش پیدا خواهد کرد. بنابراین باید بصورت هفتگی دستگاه را رسوب زدایی نمایید. بدین صورت که محلول سرکه و آب را درون مخزن دستگاه بریزید و به مدت یک ساعت درون دستگاه قرار دهید (اگر میزان رسوب دستگاه زیاد بود محلول را به مدت ۲ الی ۳ ساعت درون مخزن قرار دهید) ، سپس مخزن دستگاه را خالی کرده و آن را بشویید تا رسوبات دستگاه خارج شوند و بمدت دوساعت مخزن دستگاه را در فضای باز قرار دهید تا بوی سرکه از آن خارج شود.

بررسی برخی از این موارد نیازمند دانش تخصصی تعمیر بخور سرد است و برای رفع مشکل باید دستگاه خود را به مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی برده تا مشکل را برطرف کنند. تعمیرخونه نمایندگی معتبر تعمیرات بخور سرد با کادری مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران است.

سر و صدای زیاد دستگاه بخور سرد

سر و صدای تولید شده توسط بخور سرد مدتی پس از استفاده از آن پدید می آید که این صدا ها میتواند ناشی از خشک شدن فن یا قسمت های دیگر باشد که با روغن کاری کردن میتوانید تا حدی این صدا ها را کاهش دهید. همچنین در صورت ضربه خوردن دستگاه قطعات ممکن است از جای اصلی خود جدا شده و هنگام کار باعث تولید صدا بشوند که باید توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرد.

آب دادن یا چکه کردن دستگاه بخور سرد

شکستگی مخزن دستگاه بخور سرد یا لوله ها و دریچه دستگاه میتواند موجب چکه کردن یا آب دادن بخور سرد بشود. همچنین استفاده از برخی اسانس ها که با آب ترکیب میشوند نیز میتواند باعث نشتی دستگاه شود که پیشنهاد میشود دستگاه بخور سردی را تهیه کنید که مخزن جدا برای قرار گرفتن اسانس داشته باشد.

خرابی المنت دستگاه بخور سرد

استفاده دائم از دستگاه بخور سرد موجب خرابی و از بین رفتن المنت دستگاه خواهد شد و در این صورت باید نسبت به تعویض المنت دستگاه اقدام شود و این امر باید توسط تعمیرکار انجام بگیرد تا آسیبی به سایر بخش های دستگاه بخور سرد شما وارد نشود.

شما عزیزان میتوانید هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال درمورد مشکلات پیش آمده برای دستگاهتان را از طریق بخش نظرات واقع در انتهای صفحه از کارشناسان ما بپرسید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید همچنین میتوانید با مشاهده سوالات دیگر همراهان عزیز وبسایت تعمیرخونه از نظرات و تجربیات این عزیزان برخوردار شوید.

 

۴.۴/۵ - (۱۴ امتیاز)

۳۱ نظر

 • سلام
  قربان من محلول آب و سرکه رو قبلا امتحان کردم اما باز بخار سردش خیلی خیلی کم میاد
  قبلا قدرتی داشت که نگو همیشه رو حالت ضعیف بود اما الان تو حالت‌های مختلف اصلا بخاره سردی رو بیرون نمیده
  چیکار باید کرد و چجوری میشه دستگاه رو رسوند به واحد فنی شما

  • سلام وقت بخیذ ، به احتمال زیاد دستگاه شما با سرویس شدن مشکلش حل خواهد شد، باز برای بررسی بهتر باید درخواست تعمیرکار ارسال کنید و هماهنگی لازم رو همکاران بنده با شما انجام خواهند داد.

 • سلام دستگاه روشن بوده آب مخزن تموم شده و خشک مونده و بوی سوختگی هم از دستگاه در فضا پخش شده آیا قابل تعمیره؟

 • سلام من دستگاه بخارم هیچ یک از ایرادای بالا رو نداره فقط وقتی با قسمت بخلر گرم کار میکروم قسمت بخار سردش وسایلش مخصوصا لوله متصل ذوب شد و بدنه دستگاه هم که لوله بخار گرم بهش وصل بودم هم یه خورده سرش ذوب شد و با دست زدن من در اوند از جاش بی زحمت راهنمایی کنید علت خرابی دستگاه و ایا قابل تعمیر هست یا باید تعویضش کنم و برای تعمیر هزینه نکنم

 • سلام و خسته نباشید
  دستگاه بخورسرد من فقط پیچ تنظیم روشن کردنش از داخل شکسته ، لحظه پیچوندن پیچ تنظیم متوجه شکستن شدم و قطعه شکسته داخل مخزن صدا میکنه ، باز کردم و تیکه شکسته کاملا مشخص هست آیا شما این قطعه رو یدک دارید ؟ دستگاه لایکا هست
  و آیا شما فیلتر پارچ تصفیه لایکا رو هم دارید برای فروش ؟
  هزینه هر کدام از موارد چقدر خواهد بود ؟
  با تشکر از پاسخگویی شما

 • با سلام بنده یه دستگاه بخور سرد و گرم هایتک مدل HI-AH27 دارم و خراب است از آنجاییکه دستگاه نسبتا قدیمی است آیا امکان سرویس دارد و قابلیت تعمییر دارد؟

 • سلام وقتتون بخیر
  من یه دستگاه بخور سرد کابانا ۳/۵ لیتری دارم که متاسفانه تنگ آن شکسته
  کجا میتونم تنگ اون رو پیدا کنم ؟

   • سلام وقت بخیر
    من دستگاه بخور را شستم بعد از آن به برق زدم .آب رفته بود داخلش تا زدم به برق جرقه زد و صدا داد بازش که کردم دیدم یه قسمتی از برد سیاه شده قابل تعمیر هست؟
    هزینه تعمیر چقدر میشه؟
    کجا میتونم عکس برد رو بفرستم که میزان هزینه رو بررسی کنید

 • سلام وقت بخیر متاسفانه من دستگاه بخورمو تمیز کردم کمی آب داخلش رفت متوجه نشده بودم تا اینکه زدم به برق یهو صدا داد واز کار افتاد بیرون بردم برای تعمیر گفتن دو برد داره که سوخته ونیست کاری میشه کرد؟
  نام دستگاهمhumidifierهست

 • سلام وقتتون بخیر
  دستگاه من زیادی روشن موند و اب تموم شد، بعدش که اب ریختم و خواستم روشن کنم، از زیر دستگاه اب داد. دستگاه و که تکون میدم انگاری یه پیچی از داخلش باز شده و صدا میده، این دستگاه قابل تعمیره؟

 • سلام خسته نباشید،دستگاه بخور ما در حین شستشو زیر دستگاه آب وارد شد بعد که تو برق زدیم یه صدایی داد دیگه کلا قطع شد کار نمیکنه،ایرادش چی میتونه باشه

  • سلام احتمالا برد دستگاه اتصالی کرده ، درخواست تعمیرکار ارسال کنید یا با شماره های سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند

 • سلام .بخور من مدل امسیگ صفحه لمسی بود . آب داشت و کارمیکرد که حس کردم بوق ضعیفی که نشانگره تمام شدن اب هست به صدا آمد و از انجایی که چند دقیقه قبل پر کرده بودم توجه نکردم . دستگاه چند ساعتی مثل همیشه کار کرد ، و بعد خاموش کردم! و دیگا روشن نشد .ضمنا دیدم که آب زیرش جمع شده. آیا قابل تعمیر هست ؟تعمیرش خیلی هزینه داره؟

 • سلام .بخور من مدل امسیگ صفحه لمسی بود . آب داشت و کارمیکرد که حس کردم بوق ضعیفی که نشانگره تمام شدن اب هست به صدا آمد و از انجایی که چند دقیقه قبل پر کرده بودم توجه نکردم . دستگاه چند ساعتی مثل همیشه کار کرد ، و بعد خاموش کردم! و دیگا روشن نشد .ضمنا دیدم که آب زیرش جمع شده. انگار نشتی داشته و میز خیس شده بود. آیا قابل تعمیر هست ؟تعمیرش خیلی هزینه داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *