تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی شما با تعمیرخونه بصورت غیرحضوری انجام خواهد گرفت، تعمیرخونه استارت آپی نو در زمینه تعمیر لوازم خانگی ایجاد کرده است که شما فقط نیاز است از طریق وبسایت درخواست خود را ثبت کنید و باقی کار را به تعمیرخونه بسپارید! نمایندگی های تعمیر ظرفشویی تعمیر خونه علاوه بر تهران در شهر های کرج، قزوین، فردیس، اندیشه، شهر قدس، شهریار، پردیس، لواسانات، دماوند، رودهن و بومهن آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی ماشین ظرفشویی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیرات ظرفشویی الجی، بوش، سامسونگ، دلونگی و سایر برندهای خانگی و صنعتی خود در منزل یا محل کار اقدام کنید.

تمامی لوازم تعمیر شده توسط تعمیرخونه دارای ۶ ماه ضمانت نامه تعمیرات خواهند بود و در صورت بروز مشکل بصورت رایگان توسط تعمیرخونه تعمیر خواهند شد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیر لوازم خانگی بخصوص تعمیرات ماشین ظرفشویی نیازمند تخصص و تجربه است و حتما باید فرایند تعمیرات این دستگاه را در مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی انجام دهید. تعمیرخونه نمایندگی مجاز تعمیرات برند های مختلف ایرانی و خارجی ظرفشویی خانگی و صنعتی در تهران است که با ارائه ضمانت نامه معتبر ۶ ماهه نگرانی شما را برای تعمیر لوازم برقی برطرف میکند. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دلونگی، بوش، سامسونگ، ال جی و سایر برند های معتبر ایرانی و خارجی در نمایندگی خدمات تعمیرات لوازم خانگی تعمیرخونه در جدول زیر برای شما قرار داده شده است.

خدمت قیمت به تومان
تعمیر یا تعویض برد ظرفشویی ۴۵۰.۰۰۰ تا ۱.۹۵۰.۰۰۰
جرم گیری و رسوب زدایی ظرفشویی ۱۵۰.۰۰۰ تا ۳۸۰.۰۰۰
تعویض یا تعمیر موتور ظرفشویی ۴۰۰.۰۰۰ تا ۱.۸۰۰.۰۰۰
تعویض ترموستات ظرفشویی ۹۰.۰۰۰ تا ۲۹۰.۰۰۰
تعویض پمپ ظرفشویی ۴۵۰.۰۰۰ تا ۱.۹۹۰.۰۰۰

نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف ظرفشویی خود اقدام کنید.

همچنین بخوانید:

تعمیر ماشین ظرفشویی در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب


چه زمانی برای سرویس یا تعمیر ظرفشویی اقدام کنیم؟

با مشاهده هرکدام از موارد زیر ، شما نیاز به تعمیرکار خواهید داشت و باید نسبت به ارسال درخواست تعمیرکار برای ظرفشویی خود اقدام کنید.

  • ماشین ظرفشویی کار نمیکند
  • ماشین ظرفشویی روشن نمیشود
  • ماشین ظرفشویی صدا زیاد میدهد
  • شکستگی بدنه ماشین ظرف شویی
  • خرابی سیم ماشین ظرفشویی
  • خرابی ترموستات ظرف شویی
  • دکمه های ماشین ظرف شویی کار نمیکند

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

روشن نشدن ماشین ظرفشویی میتواند بدلیل خرابی سیم دستگاه یا سوختن برد دستگاه باشد. همچنین علت دیگر روشن نشدن ظرفشویی میتواند خرابی سنسور درب دستگاه باشد. برای بررسی و تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی های ایرانی و خارجی درخواست تعمیرکار دهید. تعمیرخونه دستگاه ظرف شویی خانگی یا صنعتی شما را در منزل یا محل کارتان تعمیر میکند.

روند تعمیرات ظرف شویی و تکمیل فرم درخواست تعمیرکار بسیار ساده است و در کمتر از ۳ دقیقه میتوانید نسبت به درخواست در وبسایت خود اقدام نمایید ، بدین منظور ما در پایگاه آموزشی ویدیویی خود در وبسایت آپارات آموزش های لازم حهت ثبتنام ، ارسال درخواست ، نحوه پیگیری و آموزش های لازم برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل را قرار داده ایم. با مراجعه به کانال آپارات تعمیرخونه میتوانید ویدیوهای آموزشی تهیه شده را مشاهده نمایید.

به این صفحه امتیاز دهید

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *