جنرال سرویس اسپرسوساز سیمونلی و بیزرا

اگر صاحب رستوران، کافه، هتل یا مرکز خریدی هستید که در محل کار خود دستگاه اسپرسوساز صنعتی استفاده میکنید باید بدانید که دستگاه شما هر ۶ ماه یکبار به سرویس کامل یا به اصطلاح  جنرال سرویس نیاز خواهد داشت. دستگاه های اسپرسویاز و قهوه ساز خانگی و صنعتی پس از گذشت مدت زمان حدودا ۶ ماهه رسوب و جرم میگیرند و حتما نیاز است دستگاه باز شود و ضمن رسوب زدایی، جرم گیری و سرویس قطعات نیز انجام بشود.

با سرویس به موقع دستگاه های اسپرسوساز مخصوصا مدل های صنعتی علاوه بر اینکه طول عمر دستگاه افزایش پیدا میکند، کیفیت و کارکرد دستگاه نیز بهبود چشمگیری پیدا خواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با روند کامل جنرال سرویس اسپرسو ساز های صنعتی و خانگی آشنا بشید.

جنرال سرویس اسپرسوساز در تهران

نگهداری درست از هر وسیله برقی خانگی و صنعتی یکی از نکات مهم در افزایش طول عمر دستگاه است. برخی دستگاه های برقی مانند اسپرسوساز پس از مدتی کار کردن نیاز به سرویس شدن دارند تا علاوه بر افزایش طول عمرشان، همچنان کیفیت قهوه ای که درست میکنند در سطح بالایی باشد. از این جهت اگر در منزل خود دستگاه اسپرسوساز دارید یا صاحب رستوران، هتل یا کافه هستید و در محل کارتان دستگاه اسپرسوساز صنعتی دارید بهتر است نسبت به جنرال سرویس آن اقدام کنید تا ضمن بهبود کیفیت، طول عمر دستگاه نیز افزایش یابد. اما جنرال سرویس دستگاه اسپرسوساز صنعتی و خانگی به چه معنا است؟

برخی از قطعات دستگاه اسپرسوساز صنعتی و خانگی را خودتان میتوانید تمیز کنید و نیازی نیست تعمیرکار این کار را برای شما انجام دهد. اما پس از گذشت مدت زمانی و با استفاده از دستگاه، اسپرسو ساز شما جرم میگیرد، آب درون دستگاه رسوب میکند و قطعات مختلف دستگاه نیاز به سرویس و تمیز شدن خواهند کرد. جنرال سرویس به این معناست که تعمیرکار دستگاه اسپرسوساز صنعتی یا خانگی شما را باز کرده و قطعات مختلف داخل دستگاه را تمیز میکند که در طی سرویس کردن دستگاه، رسوب گیری، جرم گیری، روغن کاری قطعات و تعویض قطعات خراب نیز انجام میشود.

اگر صاحب رستوران، کافه، هتل یا شرکت هستید و در محل کار خود دستگاه اسپرسوساز صنعتی دارید بهتر است قبل از اینکه هزینه بسیار زیادی برای تعمیر یا خرید مجدد دستگاه بپردازید نسبت به جنرال سرویس آن اقدام کنید. آب لوله کشی که به دستگاه اسپرسوساز شما متصل است حتی اگر دستگاه تصفیه داشته باشید بازهم سختی آب شهری باعث رسوب زدگی قطعات داخل دستگاه شما خواهد شد. تعمیرخونه علاوه بر سرویس قطعات، رسوب زدایی و جرم گیری هر ۶ ماه یکبار جهت بررسی سختی آب به شما سر خواهد زد و درصورتی که سختی آب زیاد باشد تمهیدات لازم برای برطرف کردن آن را انجام خواهد داد.

هنگام جنرال سرویس اسپرسوساز چه کار هایی انجام میشود؟

  1. سرویس قطعات: پس از مدتی کارکردن دستگاه ممکن است قطعات مختلف اسپرسوساز شما دچار ایراد بشوند که در دراز مدت باعث مشکل در کارکرد صحیح دستگاه تاثیر بگذارد. متخصصین تعمیرخونه قطعات مختلف را باز کرده و ضمن تمیز کردن همه قطعات اگر قطعه ای دچار ایراد شده باشد تعویض خواهد کرد.
  2. رسوب زدایی اسپرسوساز: چه از آب لوله کشی شهری استفاده کنید چه از آب تصفیه، پس از مدتی قطعات و سیستم آب رسان دستگاه شما دچار رسوب خواهد شد. متخصصین تعمیرخونه رسوب زدایی کامل دستگاه و مجاری آب رسان دستگاه را به طور کامل انجام خواهد داد. رسوب زدایی جدای اینکه از خرابی قطعات جلوگیری میکند به بهبود کیفیت قهوه دم شده هم کمک میکند.
  3. جرم گیری اسپرسوساز: پس از استفاده طولانی مدت از دستگاه های اسپرسوساز خانگی و صنعتی قطعات مختلف و بخش های داخلی دستگاه دچار کثیفی و جرم گرفتگی خواهد شد. یکی از کارهایی که حین جنرال سرویس دستگاه اسپرسوساز شما انجام میشود جرم گیری اصولی دستگاه با استفاده از آب گرم است که طی این کار تمامی قسمت های داخلی و قطعات مختلف بطور کامل سرویس خواهد شد.
  4. اسیدشویی قطعات اسپرسوساز: یکی دیگر از مراحل جنرال سرویس اسپرسوساز های صنعتی اسید شویی قطعات است. بدین منظور تمامی قطعات مختلف حین انجام جنرال سرویس بطور کامل اسیدشویی میشود تا دستگاه شما بطور کامل مانند روز اولش تمیز شود.
  5. بررسی سختی آب ورودی به دستگاه: علاوه بر فرایند سرویس دستگاه اسپرسوساز یکی دیگر از کارهایی که حین جنرال سرویس دستگاه اسپرسوساز شما انجام میشود، بررسی میزان سختی آب توسط دستگاه های تمام مکانیزه است. طی این بررسی در صورتی که سختی آب زیاد باشد سیستم و مجرای منتهای به دستگاه مورد بررسی و رغع ایراد قرار میگیرد و در صورت برطرف نشدن از مجرای اصلی ورودی آب به ساختمان فرایند بررسی صورت خواهد گرفت و تمهیدات لازم برای برطرف کردن آن انجام خواهد شد.

هزینه جنرال سرویس اسپرسوساز چقدر است؟

تعمیرخونه مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در تهران، کرج و قزوین فرایند جنرال سرویس اسپرسوساز صنعتی شما را با بهترین قیمت انجام میدهد. همچنین تعمیرخونه امکان عقد قرارداد با ارگان های دولتی، خصوصی، رستوران ها، کافه ها و هتل ها را فراهم کرده تا ضمن انجام عملیات جنرال سرویس، در مدت زمان های معین ۳ تا ۶ ماه یکبار به جهت بررسی میزان سختی و سرویس دوره ای دستگاه های اسپرسوساز شما را انجام بگیرد.

جنرال سرویس اسپرسوساز در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر

جنرال سرویس اسپرسوساز در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی

جنرال سرویس اسپرسوساز در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی

جنرال سرویس اسپرسوساز در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب

وبسایت تعمیرخونه

جنرال سرویس اسپرسوساز صنعتی و خانگی توسط مجموعه تخصصی تعمیرات ” تعمیرخونه که با تکیه بر کادر مجرب و آموزش دیده خود ، آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در استان تهران میباشد. برای درخواست تعمیرات و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه اصلی وبسایت تعمیرخونه و یا بخش درخواست تعمیرات جهت رزرو نوبت اقدام فرمایید.

شما عزیزان میتوانید هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال درمورد مشکلات پیش آمده برای دستگاهتان را از طریق بخش نظرات واقع در انتهای صفحه از کارشناسان ما بپرسید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید همچنین میتوانید از مطالب و آموزش های ویدیویی تعمیرخونه در کانال آپارات تعمیرخونه دیدن فرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *