ساعت کاری 17:00-8:00

تهران ، جنت آباد جنوبی ، خیابان لاله شرقی پلاک 65

02191303481

درمورد تعمیرخونه بیشتر بدانید

تعمیرخونه استارت آپ متفاوت توحوزه تعمیر لوازم خانگی است و این قابلیت رو برای کاربران به ارمغان میاره که در کمترین زمان با حداقل هزینه لوازم برقی خود را برای تعمیرثبت کنید.

تعمیرخونه به خاطر داشتن کادری مجرب و خلاق به صورت تخصصی لوازم خانگی و برد های الکترونیکی  روتعمیر میکنه و این باعث شده که کیفیت وسایل های تعمیری خیلی عالی باشد.

نـیروهــای خــدماتی که تو تعمیرخونه استخدام میشن گـواهی عــدم سـوء پـیشینه و عــدم اعــتیاد رو دارا هستن  وازفیلترهای دیگه تأیید صلاحیت تعمیرخونه عبور کرده‌اند تا شـما بتونید به راحتی اعتماد کنید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی توسط شرکت ما نسبت به سایر مراکز تعمیراتی که در تهران یا حتی در سراسر ایران وجود دارند پایین تر است و در عین حال کیفیت خدمات ارائه شده بهمراه ضمانت تخصصی که تعمیرخونه به مشتریان خود ارائه میکند باعث شده تا در کار خود موفق بوده و رضایت خاطر مشتریان خود را کسب کند.

ایده تعمیرخونه بدلیل شرایط سخت حمل و نقل و زمان بر بودن اون برای مشتریان هست که ما برای رضایت خاطر مشتریانمان این بستر را فراهم کردیم تا مشتری بتواند به راحتی درخواست تعمیرکار ارسال کرده و در زمان معین شده متخصصان تعمیرخونه در محل حاضر شده و نسبت به انتقال کالای مورد نظر به انبار تعمیرخونه اقدام میکنند ، سپس متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خراب شما را تعمیر و مجددا آنرا به محل مورد نظر حمل مینماید ، با این شرایط بوجود آمده توسط تعمیرخونه مشتریان میتوانند با خیالی آسوده در منزل خود بنشینند و بدون دردسر حمل و نقل و … کالای خود را صحیح و سالم تحویل بگیرند.

 

درباره ما

۱/۵ - (۱ امتیاز)