تعمیرخونه را بیشتر بشناسید

تعمیرخونه استارت آپ متفاوت توحوزه تعمیر لوازم خانگی است و این قابلیت رو برای کاربران به ارمغان میاره که در کمترین زمان با حداقل هزینه لوازم برقی خود را برای تعمیرثبت کنید. تعمیرخونه به خاطر داشتن کادری مجرب و خلاق به صورت تخصصی لوازم خانگی و برد های الکترونیکی  روتعمیر میکنه و این باعث شده که کیفیت وسایل های تعمیری خیلی عالی باشد.

نـیروهــای خــدماتی که تو تعمیرخونه استخدام میشن گـواهی عــدم سـوء پـیشینه و عــدم اعــتیاد رو دارا هستن  وازفیلترهای دیگه تأیید صلاحیت تعمیرخونه عبور کرده‌اند تا شـما بتونید به راحتی اعتماد کنید. هزینه تعمیر لوازم خانگی توسط شرکت ما نسبت به سایر مراکز تعمیراتی که در تهران یا حتی در سراسر ایران وجود دارند پایین تر است. در عین حال کیفیت خدمات ارائه شده بهمراه ضمانت تخصصی که تعمیرخونه به مشتریان خود ارائه میکند باعث شده تا در کار خود موفق بوده و رضایت خاطر مشتریان خود را کسب کند.

ایده تعمیرخونه برای راحتی کار شما مشتریان به اجرا درآمد تا شما عزیزان به راحتی درخواست تعمیرکار ارسال کرده و در زمان معین شده متخصصان تعمیرخونه در محل حاضر شده و تعمیر لوازم برقی شما را در محل انجام دهند. یا در صورت نیاز پیک رایگان تعمیرخونه نسبت به انتقال کالای مورد نظر به کارگاه تعمیرخونه اقدام کند ، سپس متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خراب شما را تعمیر و مجددا آنرا به محل مورد نظر بصورت رایگان حمل میکنند. با این شرایط بوجود آمده توسط تعمیرخونه مشتریان میتوانند با خیالی آسوده در منزل خود بنشینند و بدون دردسر کالای خود را صحیح و سالم تحویل بگیرند.

تکنسین های متخصص

تعمیرخونه متشکب از تکنسین های متخصص و کار درست هست که تعمیر لوازم خانگی شما را با بهترین کیفیت و دقت انجام میدهند.

ضمانت نامه ۶ ماهه خدمات

کلیه لوازم تعمیر شده توسط تعمیرخونه ۶ ماه ضمانت نامه دارند و در صورت بروز هرگونه اشکالی ما بصورت رایگان براتون تعمیر میکنیم.

تجربه و سابقه درخشان

تعمیرخونه با سابقه بیش از ۳۰ سال خدمت رسانی به شما عزیزان به روش سنتی اکنون در بستری متفاوت شرایط راحتی شما عزیزان را فراهم کرده است.

انتقادات و پیشنهادات

شما عزیزان میتوانید انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود را برای ما ارسال کنید تا با برطرف کردن کم و کاستی ها بتوانیم بهتر و با کیفیت تر به شما عزیزان خدمت کنیم.