ارور ها و کد های خطا مایکروفر سامسونگ

بدون شک برای شما هم پیش آمده که مایکروفر یا مایکروویو سامسونگ شما در حین کار ارور ها و خطاهایی را نمایش دهد ، اما آیا شما معنی این خطا ها را میدانید؟ برای آشنا شدن با معنی دقیق این خطاها و روش رفع آنها این مطلب را تا انتها دنبال کنید. گاهی هنگام کارکرد مایکروفر بدلیل وجود اشکال در سیستم دستگاه یا خرابی برخی قطعات کد های خطایی روی صفحه نمایشگر مایکروفر شما نمایانگر میشود و شما باید با انواع کد های خطا و روش حل آنها آشنا باشید تا بتوانید مشکل مایکروفر خود را برطرف نمایید. در برخی موارد این خطاها به سادگی قابل برطرف کردن خواهد بود و گاهی اوقات شما باید سریعا نسبت به تعمیر مایکروفر خود اقدام نمایید تا دستگاه شما دچار مشکلات دیگری نشود.

با توجه به مشکل دستگاه خود موارد گفته شده در این مطلب را دنبال کنید و در صورت نیاز با تکنسین های تعمیرخونه ارتباط برقرار کنید. درخواست تعمیرکار مایکروفر

کد های خطا و ارور های مایکروفر سامسونگ

بسته به مدل و تکنولوژی استفاده شده در مایکروفر های سامسونگ ممکن است کد های خطا و ارور های متفاوتی در نمایشگر مایکروفر نمایان شود اما رایج ترین آنها را در ادامه این مطلب مرور خواهیم کرد. توجه داشته باشید برای برطرف کردن برخی از این ارور ها شما باید با متخصصان تعمیرات مایکروفر تماس برقرار کنید. بمنظور این کار میتوانید بصورت رایگان با مشاوران تعمیرخونه تماس بگیرید.

کد خطا و ارور E-1 در مایکروفر سامسونگ

کد خطای E-1 مربوط به وجود ایراد در برق رسانی به مدارات مایکروفر است. هنگامی که ولتاژ ورودی به مدارات دستگاه کمتر از ۵۰ هرتز باشد ارور E1 نمایان میشود. برای رفع این مشکل ابتدا دستگاه را از برق بکشید و به پریز دیگری وصل کنید تا از عدم مشکل برق خانه مطمئن شوید و در صورت حل نشدن مشکل با تکنسین های تعمیر مایکروفر سامسونگ تماس بگیرید تا دستگاه شما مورد بررسی قرار بگیرد.

کد خطا و ارور E-5 در مایکروفر سامسونگ

هنگامی که یکی از کلید های داخل پنل دستگاه مایکروفر گیر میکند دستگاه ارور E-5 داده و شما باید سریعا دستگاه را خاموش کرده و پنل آن را بررسی کنید در غیر این صورت ممکن است دستگاه اتصالی کرده و موجب بروز مشکل های بیشتری شود.

کد خطا و ارور E-11 در مایکروفر سامسونگ

ارور E-11 مربوط به خرابی سنسور رطوبت سنج مایکروفر های سامسونگ میباشد که در صورت خرابی این سنسور ، صفحه نمایش ارور E11 را نمایش میدهد و برای رفع مشکل باید دستگاه شما توسط تعمیرکاران متخصص بررسی و نسبت به تعویض سنسور آن اقدام شود.

تعمیرخونه با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با تکنسین ها متخصص آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در شهر های تهران ، کرج و قزوین است. تعمیر خونه با پیک رایگان مایکروفر معیوب شما را درب منزل تحویل میگیرد و پس از رفع مشکل مجددا بصورت رایگان و با ضمانت نامه معتبر دستگاه شما را درب منزل به شما تحویل میدهد.

کد خطا و ارور E-24 در مایکروفر سامسونگ

اگر صفحه نمایش دستگاه شما ارور E-24 را نمایش میدهد ، متاسفانه باید بگوییم در ۸۰ درصد مواقع این ارور مربوط به خرابی برد اصلی مایکروفر های سامسونگ بوده و باید سریعا دستگاه را از برق کشیده و به تعمیرکار جهت بررسی و رفع ایراد مراجعه شود.

کد خطا و ارور E-32 در مایکروویو Samsung

مایکروفر های سامسونگ در قسمت موتور گردان یک سنسور سنجش وزن دارند که در صورت عدم کارکرد صحیح این سنسور ارور E32 روی صفحه نمایش ظاهر میشود. این سنسور ها قابل تعمیر نیستند و باید تعویض شوند. تعمیرخونه همواره از سنسور ها و قطعات فابریک دارای ضمانت نامه برای تعمیر لوازم خانگی استفاده میکند پس دیگه جای نگرانی نیست.

کد خطا و ارور E-41 در مایکروویو Samsung

این ارور مربوط به خرابی سوئیچ مدار مایکروفر است و برای رفع آن باید مدار و سوئیچ آن به دقت مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان مشکل را رفع کرد. اکثرا اشکالات بوجود آمده در سوئیچ مدار بخاطر وجود اتصالی رخ میدهد و با بررسی توسط تعمیرکار قابل رفع است.

کد خطا و ارور E-42 در مایکروویو Samsung

هنگامی که مدارات درون کوره مایکروفر به درستی کار نکنند با ارور E42 مواجه خواهیم شد. برای رفع این ارور ابتدا دستگاه را به مدت ۲۰ ثانیه از برق بکشید سپس دستگاه را روشن کنید اگر مشکل رفع نشد باید درخواست تعمیرکار ارسال کنید تا دستگاه شما مورد بررسی قرار بگیرد.

کد خطا و ارور E-83 در مایکروویو Samsung

ارور ۸۳ یکی از خطاهایی است که به پس از گذشت مدت طولانی از کارکرد دستگاه اتفاق می افتد. این خطا مربوط به خرابی میکرو سوئیچ درب مایکروفر سامسونگ است که برای رفع آن ابتدا بررسی کنید که بین منافظ درب مایکروفر آشغال جمع نشده باشد و درب به خوبی بسته شود ، اگر ارور رفع نشد باید میکروسوئیچ درب مایکروفر شما که قطعه ای ارزان است تعویض شود.

با توجه به مشکل دستگاه خود موارد گفته شده در این مطلب را دنبال کنید و در صورت نیاز با تکنسین های تعمیرخونه ارتباط برقرار کنید. درخواست تعمیرکار مایکروفر

 


تعمیر مایکروفر در مرکز خدمات تخصصی و تعمیراتی تعمیرخونه

تعمیرخونه با ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بخصوص تعمیر مایکروفر ، برای شما امکان تعمیر غیر حضوری لوازم خانگیتان را فراهم کرده است. از این پس شما میتوانید بصورت رایگان توسط پیک تعمیرخونه مایکروفر خود را درب منزل به پیک تعمیرخونه تحویل داده و روند تعمیر دستگاه خود را بصورت غیرحضوری از طریق وبسایت تعمیرخونه دنبال کنید همچنین پس از تعمیر مایکروفر تعمیرخونه به شما ضمانت نامه معتبر تعمیرات ارائه میدهد تا نگرانی های شما را بابت بروز مجدد مشکل در دستگاه های تعمیر شده رفع کند.

 

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۲۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *