ارور ها و کد های خطا مایکروفر ال جی

بدون شک برای شما هم پیش آمده که مایکروفر یا مایکروویو ال جی شما در حین کار ارور ها و خطاهایی را نمایش دهد ، اما آیا شما معنی این خطا ها را میدانید؟ برای آشنا شدن با معنی دقیق این خطاها و روش رفع آنها این مطلب را تا انتها دنبال کنید. گاهی هنگام کارکرد مایکروفر بدلیل وجود اشکال در سیستم دستگاه یا خرابی برخی قطعات کد های خطایی روی صفحه نمایشگر مایکروفر شما نمایانگر میشود و شما باید با انواع کد های خطا و روش حل آنها آشنا باشید تا بتوانید مشکل مایکروفر خود را برطرف نمایید. در برخی موارد این خطاها به سادگی قابل برطرف کردن خواهد بود و گاهی اوقات شما باید سریعا نسبت به تعمیر مایکروفر خود اقدام نمایید تا دستگاه شما دچار مشکلات دیگری نشود.

با توجه به مشکل دستگاه خود موارد گفته شده در این مطلب را دنبال کنید و در صورت نیاز با تکنسین های تعمیرخونه ارتباط برقرار کنید. درخواست تعمیرکار مایکروفر

کد های خطا و ارور های مایکروفر ال جی

بسته به مدل و تکنولوژی استفاده شده در مایکروفر های ال جی ممکن است کد های خطا و ارور های متفاوتی در نمایشگر مایکروفر های ال جی نمایان شود اما رایج ترین آنها را در ادامه این مطلب مرور خواهیم کرد. توجه داشته باشید برای برطرف کردن برخی از این ارور ها شما باید با متخصصان تعمیرات مایکروفر تماس برقرار کنید. بمنظور این کار میتوانید بصورت رایگان با مشاوران تعمیرخونه تماس بگیرید.

کد خطا و ارور F-1 در مایکروفر ال جی

کد خطای F-1 مربوط به وجود ایراد در ترمیستور مایکروفر ال جی است. ترمیستور سنسور دما مایکروفر است که ممکن است در دمای بالا دچار خرابی بشود یا ممکن است اتصال بین ترمیستور و برد الکتنرونیکی اصلی مایکروفر دچار مشکل شده باشد.  در صورت بروز این خطا باید مایکروفر را از برق کشیده و درخواست تعمیرات دهید تا تکنسین های متخصص تعمیر مایکروفر دستگاه شما را بررسی و نسبت به تعمیر آن اقدام کنند. روند تعمیرات مایکروفر به این صورت است که باید اتصالات این قطعه با مدار اصلی بررسی شده یا در صورت خرابی آن ، ترمیستور تعویض شود.

کد خطا و ارور F-2 در مایکروفر ال جی

کد خطای F-2 نمایان گر این است که ترمیستور همچنان دچار مشکل است و این قطعه باید مجددا مورد بررسی قرار بگیرد. تعویض تریمستور و بررسی صحت اتصالات بین مدار اصلی و ترمیستور حتما باید توسط تعمیرکار متخصص مورد بررسی قرار بگیرد تا این ارور رفع شود.

کد خطا و ارور F-3 در مایکروفر ال جی

یکی از اصلی ترین و عمده ترین خطاهای نمایش داده شده در مایکروفر هایی که مدت زمان زیادی از طول عمر آنها میگذرد نمایش خطای F3 است. این خطا بدلیل وجود مشکل در سیستم کلید های مایکروفر است همچنین وجود ایراد در سیستم برق ، مشکلات برد اصلی یا خرابی سیم کشی مایکروفر در برخی مدل ها میتواند با نمایش ارور F3 همراه شود. هنگامی که با ارور F3  در نمایشگر مایکروفر خود مواجه میشوید باید سریعا دستگاه را از برق بکشید و مایکروفر خود را برای تعمیر به مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی ببرید.

تعمیرخونه با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با تکنسین ها متخصص آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در شهر های تهران ، کرج و قزوین است. تعمیر خونه با پیک رایگان مایکروفر معیوب شما را درب منزل تحویل میگیرد و پس از رفع مشکل مجددا بصورت رایگان و با ضمانت نامه معتبر دستگاه شما را درب منزل به شما تحویل میدهد.

کد خطا و ارور F-4 در مایکروفر ال جی

خرابی سنسور رطوبت سنج مایکروفر دلیل نمایش ارور F4 در صفحه نمایش آن است. پس از مشاهده این ارور مایکروفر شما باید توسط تکنسین های متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. برای تعمیر مایکروفری که خطای F4 را روی صفحه نمایش خود نشان میدهد ابتدا باید اتصالات و سیم کشی های دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد و سپس سنسور رطوبت سنج دستگاه بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. تعمیرخونه با استفاده از قطعات و سنسور های فابریک در روند تعمیرات ، به شما ضمانت نامه معتبر تعمیرات ارائه خواهد کرد تا شما از بروز مجدد مشکل در مایکروفر خود آسوده خاطر باشید.

کد خطا و ارور F-11 در مایکروویو LG

قطع شدن ارتباط بین موتور اینورتر با برد اصلی مایکروفر دلیل نمایش حطای F11 در نمایشگر مایکروفر است. در مدل های جدیدتر مایکروفر های ال جی بجای استفاده از سیم پیچ و ترانسفورماتور از موتور اینورتر استفاده شده است تا ضمن کاهش مصرف انرژی مایکروویو ، توان بیشتری در مایکروفر ها ایجاد شود. موتور اینورتر به پخته شدن بهتر و کیفیت مطلوب تر غذا کمک بسزایی میکند. در صورت خرابی این قطعه لازم است تا ضمن بررسی توسط تکنسین های متخصص تعمیرات مایکروفر نسبت به بررسی اتصالات و تعمیر یا تعویض موتور اینورتر مایکروفر اقدام شود.

کد خطا و ارور F-17 در مایکروویو LG

در اکثر اوقات زمانی که ارور F17 روی نمایشگر مایکروفر LG نمایان میشود مشکل از خرابی سنسور دمایی موتور اینورتر است. وقتی سنسور دمایی موتور اینورتر به درستی کار نکند برد اصلی قادر به انجام دستورات وارد شده نمیباشد و باید سریعا نسبت به تعویض این سنسور اقدام شود.

کد خطا و ارور Loc در مایکروویو LG

Loc مربوط به قفل کودک دستگاه های مایکروفر ال جی است. هنگامی که خطای Loc روی نمایشگر مایکروویو های ال جی نمایان میشود برای برطرف کردن آن به جهت استفاده از مایکروفر باید کلید Cancel/STOP را فشار داده و چند ثانیه نگه دارید تا قفل کودک مایکروفر شما غیر فعال شود. درصورتی که با نگه داشتن این دکمه قفل کودک غیر فعال نشد و ارور Loc از روی صفحه نمایشگر مایکروفر پاک نشد باید بررسی کنید اگر مایکروفر شما دکمه مجزا برای قفل کودک دارد از آن استفاده کنید و در غیر این صورت باید نسبت به مشاوره با تعمیرکار اقدام کنید.

با توجه به مشکل دستگاه خود موارد گفته شده در این مطلب را دنبال کنید و در صورت نیاز با تکنسین های تعمیرخونه ارتباط برقرار کنید. درخواست تعمیرکار مایکروفر

 


تعمیر مایکروفر در مرکز خدمات تخصصی و تعمیراتی تعمیرخونه

تعمیرخونه با ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بخصوص تعمیر مایکروفر ، برای شما امکان تعمیر غیر حضوری لوازم خانگیتان را فراهم کرده است. از این پس شما میتوانید بصورت رایگان توسط پیک تعمیرخونه مایکروفر خود را درب منزل به پیک تعمیرخونه تحویل داده و روند تعمیر دستگاه خود را بصورت غیرحضوری از طریق وبسایت تعمیرخونه دنبال کنید همچنین پس از تعمیر مایکروفر تعمیرخونه به شما ضمانت نامه معتبر تعمیرات ارائه میدهد تا نگرانی های شما را بابت بروز مجدد مشکل در دستگاه های تعمیر شده رفع کند.

 

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۱۹ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *