هزینه تعمیر جاروبرقی چقدر است

اگر جاروبرقی شما دچار مشکل شده است قبل از مراجعه برای تعمیر آن بهتر است هزینه خدمات و تعمیرات جاروبرقی را بدانید. در این مطلب هزینه تعمیر قطعات مختلف جاروبرقی را به شما عزیزان اعلام کردیم. اگر قصد تعمیرات جاروبرقی خود را دارید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی در تهران چقدر است؟

با توجه به مدل جاروبرقی و نوع خرابی آن تعرفه تعمیرات آن متغیر است. جاروبرقی های برند خارجی مانند جاروبرقی ال جی، سامسونگ، بوش و فلر نسبت به سایر برند های ایرانی مانند اسنوا و پارس خزر هزینه تعمیرات بالاتری خواهند داشت.

در کنار هزینه تعمیرات و سرویس قطعات شما باید هزینه هایی مانند هزینه رفت آمد را نیز در نظر داشته باشید. تعمیرخونه بعنوان یکی از مراکز رسمی تعمیرات لوازم خانگی در شهر تهران، کرج و قزوین این امکان را برای شما فراهم کرده است تا فرایند تعمیرات لوازم خانگی خود را بصورت غیر حضوری نیز انجام بدهید. بدین منظور علاوه بر تعمیرات حضوری شما قادر به ارسال درخواست تعمیرات برای تعمیر غیرحضوری جاروبرقی خود خواهید بود. همچنین میتوانید درخواست تعمیرکار در منزل بدهید و جاروبرقی خود را در منزل تعمیر کنید.

به راحتی و تنها در کمتر از ۳ دقیقه میتوانید درخواست تعمیرکار جاروبرقی بدهید.

در تعمیر غیر حضوری هنگامی که شما درخواست تعمیرکار ارسال کنید، پیک رایگان تعمیرخونه برای دریافت دستگاه شما عازم محل میشود و دستگاه شما را تحویل گرفته و به نزدیک ترین کارگاه تعمیرخونه منتقل میکند.

سپس متخصصین تعمیرخونه جاروبرقی شما را بررسی و فرایند تعمیرات را انجام میدهند و بار دیگر پیک تعمیرخونه جاروبرقی شما را در ب منزل با ضمانت نامه ۶ ماهه کتبی تعمیرات به شما تحویل میدهد.

در روش تعمیر جاروبرقی در منزل متخصصین ما عازم محل شده و جاروبرقی شما را در منزل تعمیر میکنند. تمامی دستگاه هایی که توسط تعمیرخونه تعمیر میشود شامل ۶ ماه ضمانت نامه معتبر تعمیرات میباشد تا در صورت بروز هرگونه ایرادی بصورت رایگان برای شما تعمیر شوند.

هزینه تعمیر قطعات مختلف جاروبرقی به شرح زیر است:

نوع خدمت قیمت
هزینه تعویض بلبرینگ جاروبرقی ۵۰.۰۰۰تا ۱۹۰،۰۰۰
هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی ۸۰.۰۰۰ تا ۱۹۰،۰۰۰
هزینه تعویض کلکتور ۲۰.۰۰۰تا ۸۵،۰۰۰
هزینه تعویض پروانه جاروبرقی ۵۰.۰۰۰ تا ۹۰،۰۰۰
هزینه تعویض ذغال جاروبرقی ۲۰.۰۰۰ تا ۸۰،۰۰۰
هزینه تعویض بوش جاروبرقی ۱۵.۰۰۰تا ۶۵،۰۰۰
هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی ۵.۰۰۰تا ۱۱۰،۰۰۰
هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی ۶۰.۰۰۰تا ۶۱۰،۰۰۰
هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ۷۰.۰۰۰ تا ۲۰۰،۰۰۰
هزینه تعمیر موتور جاروبرقی  ۸۰.۰۰۰تا ۳۰۰،۰۰۰
هزینه تعویض موتور جاروبرقی ۲۵۰.۰۰۰ تا ۲،۰۰۰،۰۰۰

تعمیرخونه کمترین تعرفه تعمیرات در سراسر تهران را برای شما عزیزان حساب میکند.

هزینه تعویض بلبرینگ جاروبرقی

با توجه به برند و مدل جاروبرقی تعویض و یا تعمیر بلبرینگ جاروبرقی بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هزینه دارد. تعویض بلبرینگ حدودا یک ساعت زمان میبرد و شما میتوانید برای تعویض بلبرینگ جاروبرقی خود درخواست تعمیر جاروبرقی در منزل بدهید.

هزینه تعویض ذغال جاروبرقی

تعویض ذغال جاروبرقی سخت نیست و شما میتوانید به راحتی آنرا در منزل خود انجام دهید. اما اگر از تعمیرات لوازم خانگی سر در نمی آورید و یا دوست دارید فرایند تعویض ذغال جاروبرقی خود را بصورت مطمئن به دست متخصصین انجام برسانید میتوانید تنها با پرداخت ۲۰ تا ۱۰۰ هزار تومان این کار را انجام دهید.

هزینه تعویض بوش جاروبرقی

بوش های جاروبرقی پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از عمر جاروبرقی به تدریج خراب خواهند شد و شما باید بوش ها را جایگزین کنید. هزینه تعویض بوش جاروبرقی بین ۲۰ تا ۸۰ هزار تومان خواهد بود.

هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی

مدل های مختلف جاروبرقی سیستم سیم جمع کن متفاوتی خواهند داشت. بعنوان مثال جاروبرقی های پارس خزر سیم جمع کن مکانیکی و جاروبرقی های بوش سیم جمع کن اتوماتیک دارند. تعرفه تعمیر سیم جمع کن و تعویض فنر آن حدودا ۶۰ تا ۶۰۰ هزار تومان با توجه به میزان خرابی و قطعات مورد نیاز خواهد بود.

ممکن است به سادگی و با تعویض فنر سیم جمع کن جاروبرقی شما درست بشود و هزینه شما حداقل باشد. یا اینکه نیاز باشد تمام سیستم سیم جمع کن تعویض شود و این امر باید توسط متخصصین بررسی شود و به شما اعلام هزینه بشود.

هزینه تعمیر جاروبرقی در تهران چقدر است

هزینه تعمیر یا تعویض سیم پیچ جاروبرقی

سیم پیچ جاروبرقی شما با توجه به مدل و برند دستگاه ممکن است قابل تعمیر نباشد و نیاز باشد آن را تعویض کنید. یا اینکه سیم پیچ دستگاه به حدی آسیب دیده باشد که تعمیر آن به صرفه نباشد. از این جهت پس از بررسی سیم پیچ جاروبرقی توسط تعمیرکار به شما اعلام هزینه میشود و نسبت به تعویض یا تعمیر آن اقدام میشود. هزینه حدودی تعویض سیم پیچ جاروبرقی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود و هزینه تعمیر آن تقریبا بین ۱۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان با توجه به برند جاروبرقی تخمین زده خواهد شد.

هزینه تعمیر موتور جاروبرقی

خرابی موتور جاروبرقی و تعمیر آن یکی از پر هزینه ترین نوع خرابی جاروبرقی میباشد. هزینه تعمیر موتور جاروبرقی غالبا بین ۸۰ تا ۳۰۰.۰۰۰ هزار تومان خواهد بود. اما مدل و برند دستگاه در فرایند تعمیر آن تاثیر زیادی خواهد داشت. همچنین میزان خرابی و قطعات مورد نیاز برای تعمیر موتور جاروبرقی نیز باید تخمین قیمت زده بشوند.

در برخی شرایط تعمیر موتور جاروبرقی هزینه بسیار زیادی خواهد داشت و یا اینکه موتور جاروبرقی قابل تعمیر نخواهد بود. همچنین در شرایطی که تعمیرکار تشحیص دهد با تعمیر موتور عیب آن بطور کامل مرتفع نمیگردد به شما پیشنهاد تعویض موتور جاروبرقی خواهیم داد که تعرفه آن متعاقبا اعلام میشود.

هزینه تعویض موتور جاروبرقی

هزینه حدودی تعویض موتور جاروبرقی با توجه به برند و مدل دستگاه بین ۳۰۰ تا ۳.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان خواهد بود. جاروبرقی های خارجی مدل بالا هزینه تعویض موتور بیشتری نسبت به برند های معمولی و ایرانی خواهند داشت.

تعمیرخونه به شما ضمانت نامه یکساله تعویض و تعمیر موتور جاروبرقی خواهد داد تا مطمئن باشید پس از تعویض موتور دستگاه ایراد به دستگاه باز نخواهد گشت و در صورت خرابی بصورت رایگان تعمیر خواهد شد.

هزینه سرویس جاروبرقی

پس از گذشت مدت زمان زیاد از طول عمر جاروبرقی قطعات مختلف آن دچار گرد غبار و یا خرابی خواهند شد. دستگاه شما پس از مدت کوتاهی از زمانی که روشن میشود داغ خواهد کرد و یا مکش کافی را نخواهد داشت. در چنین شرایطی سرویس جاروبرقی به شما پیشنهاد میشود تا دستگاه باز شود و تمامی قطعات گرد گیری و روغن کاری شوند تا مانند روز اول کار کنند. هزینه سرویس جاروبرقی زیاد نیست و با توجه به مدل دستگاه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.


نمایندگی های تعمیرخونه در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف جاروبرقی خود اقدام کنید.

تعمیر جاروبرقی در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر و …

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی و …

تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی و …

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب و …


وبسایت تعمیرخونه

تعمیر جاروبرقی توسط  مجموعه تخصصی تعمیرات ” تعمیرخونه “ که با تکیه بر کادر مجرب و آموزش دیده خود ، آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در استان تهران، قزوین و کرج میباشد. برای درخواست تعمیرات و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه اصلی وبسایت تعمیرخونه و یا بخش درخواست تعمیرات جهت رزرو نوبت اقدام فرمایید.

شما عزیزان میتوانید هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال درمورد مشکلات پیش آمده برای دستگاهتان را از طریق بخش نظرات واقع در انتهای صفحه از کارشناسان ما بپرسید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید همچنین میتوانید از مطالب و آموزش های ویدیویی تعمیرخونه در کانال آپارات تعمیرخونه دیدن فرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *