بلوتوثی کردن زانو جاروبرقی سامسونگ

امروزه جاروبرقی های جدید به تکنولوژی دسته بلوتوثی مجهز شدند و فرایند خاموش و روشن شدن جاروبرقی از طریق دسته آنها انجام میشود. زانوی جاروبرقی که در بر گیرنده برد بلوتوثی است فرایند خاموش و روشن کردن و همچنین کم و زیاد کردن قدرت مکش جاروبرقی را بر عهده دارد. برای اولین بار در جاروبرقی های سامسونگ تکنولوژی دسته و زانوی بلوتوثی معرفی شد و اکنون برخی دیگر از برند های تولید کننده جاروبرقی، دستگاه های خود را با این امکان مفید به بازار عرضه کرده اند.

اما جاروبرقی های سامسونگ که در حال حاضر بصورت غیرقانونی وارد میشوند شامل گارانتی نیستند و خرابی قطعه یا قطعاتی در آنها موجب ایچاد مشکل برای خریداران خواهد شد. یکی از ایرادات رایج جاروبرقی های سامسونگ خراب شدن زانو بلوتوثی آنهاست. تنها راه برای درست کردن مشکل زانوی بلوتوثی خرید پک کامل زانو، خرطومی برس ها و سایر لوازم مربوطه هست که بسیار هزینه بر میباشد و باید حدودا بین ۱.۵ تا ۲ میلیون تومان هزینه کنید.

ممکن است جاروبرقی شما به هر دلیل دچار مشکل بشود و برد آن آسیب ببیند، راهکاری که به شما معرفی خواهیم کرد تمامی مشکلات زیر را با هزینه بسیار پایین برطرف خواهد کرد:

 1. روشن نشدن جاروبرقی
 2. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
 3. از کار افتادن کلید سرعت جاروبرقی
 4. سوختن نمایشگر جاروبرقی
 5. کم و زیاد نشدن دور جاروبرقی
 6. خاموش نکردن موتور جاروبرقی
 7. دیر روشن شدن و یا خاموش نشدن جاروبرقی

همچنین در صورت خرابی زانو بلوتوثی جاروبرقی سامسونگ میتوانید با هزینه بسیار پایین دستگاه را تعمیر و زانوی آنرا تعویض کنید. همچنین برای جاروبرقی های سامسونگ معمولی و جاروبرقی های ال چی، بوش و سایر برند های دیگر که از روی دستگاه خاموش و روشن میشود نیز میتوانید با روشی که در ادامه مطلب خواهیم گفت فرایند خاموش و روشن کردن دستگاه و همچنین کنترل میزان قدرت مکش را از روی زانو بلوتوثی انجام دهید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

زانوی بلوتوثی جاروبرقی چیست؟

زانوهای بلوتوثی به خرطومی های معمولی بسته میشوند و نیازی به خرطومی های سیم دار نمیباشد و به شما امکان خاموش و روشن کردن دستگاه و همچنین کم و زیاد کردن قدرت مکش جاروبرقی را از روی دسته جاروبرقی اضافه میکنند. درصورتی که زانوی بلوتوثی جاروبرقی سامسونگ شما خراب شود میتوانید یدکی آنرا از فروشگاه های معتبر قطعات لوازم خانگی خریداری کنید و آنرا تعویض کنید.

قیمت زانو های بلوتوثی سامسونگ حدودا بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ هزارتومان است اما میتوانید در بازار زانو بلوتوثی برند های غیراصل را هم با قیمت ۹۰ تا ۲۵۰ هزارتومان نیز پیدا کنید. همانطور که گفته شد این زانوها باید حتما به خرطومی های سیم دار متصل بشوند و خرطومی های سیم دار قیمت بالایی در حدود ۵۰۰ هزار تومان دارند. یعنی اگر زانو بلوتوثی جاروبرقی شما خراب شود برای تعویض آن باید حدودا ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان هزینه کنید!

اما راه حل بهتری برای این مشکل وجود داردو اگر زانو بلوتوثی جاروبرقی سامسونگ شما دچار مشکل شده است یا جاروبرقی معمولی دارید که ولوم خاموش و روشن آن خراب است، میتوانید جاروبرقی خود را بلوتوثی کنید! تیم تخصصی تعمیرخونه برد بلوتوثی جاروبرقی های سامسونگ را طراحی کرده است و به شما این امکان را میدهد تا هم جاروبرقی های معمولی را با هزینه نسبتا پایین بلوتوثی کنید و هم جاروبرقی سامسونگ خود را که دسته بلوتوثی آن خراب شده است با هزینه ای بصرفه تر تعمیر کنید.

تعمیر و تعویض زانوی بلوتوثی جاروبرقی سامسونگ

اگر زانوی بلوتوثی و خرطومی جاروبرقی شما خراب شده است بجای پرداخت هزینه ۱.۵ تا ۲ میلیون تومانی میتوانید با تعمیرخونه تماس بگیرید و زانو و خرطومی بلوتوثی طراحی شده توسط این شرکت را با قیمت بسیار مناسب تر جایگزین کنید. برد زانو بلوتوثی جاروبرقی که توسط تیم تخصصی تعمیرخونه طراحی شده است امکان اتصال به تمامی جاروبرقی های سامسونگ را دارا میباشد و میتوانید آنرا به تمامی جاروبرقی های سامسونگ اعم از بلوتوثی و معمولی متصل کنید. همچنین اگر فقط زانو بلوتوثی جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده است میتوانید درخواست تعمیرکار ارسال کنید تا برد زانو بلوتوثی جاروبرقی سامسونگ شما را در منزل تعمیر کنیم.

بلوتوثی کردن زانوی سایر مدل های جاروبرقی

جاروبرقی های مختلف که از روی دسته خاموش و روشن میشوند به دو مدل تقسیم میشوند:

 • مدل دیمر قدیمی
 • مدل بلوتوثی

در مدل دیمری جاروبرقی نیاز به یک ولوم دارد که این ولوم برروی دسته نصب شده است و توسط خرطومی های سیم دار به برد فرمان وصل میشود این مدل خرطومی در جاروبرقی های ال جی رایج است . نقطه ضعف این مدل ها کمبود قطعات و همچنین قطع شدن سیم در داخل خرطومی میباشد که باعث میشود ارتباط پتانسیومتر دسته با گیرنده قطع شود و کم و زیاد دستگاه انجام نشود. شکستگی زانو دیگر ایراد این مدل ها میباشدو به دلیل قرار گرفتن پتانسیومتر روی دسته این جاروبرقی ها نمیتوان آنرا با زانو معمولی جایگزین کرد.

تیم تعمیرخونه با ارائه دو راهکار این مشکل را حل کرده است:

 1. مطلب ولومی کردن جاروبرقی
 2. نصب برد گیرنده و فرستنده بلوتوثی

میتوان با نصب برد گیرنده  بلوتوث برروی اکثر برند های جاروبرقی مانند ال جی، بوش، آاگ، سمسونگ، اسنوا، پارس خزر و سایر برند های ایرانی و خارجی این مدل هارا بلوتوثی کرد .

بلوتوثی کردن زانو جاروبرقی سامسونگمزایای بردبلوتوثی جاروبرقی

 • گارانتی ۲ ساله
 • کیفیت بالای بردها
 • پیدا شدن قطعات جانبی از جمله زانو های بلوتوثی
 • پایین بودن قیمت زانو و برد

تعمیر خونه با داشتن سابقه چندین ساله در حوزه تعمیرات برد گیرنده بلوتوث جاروبرقی سامسونگ را که در بازار کمیاب است به طراحی و تولید انبوه رسانده است و این برد قابلیت نصب برروی همه جاروبرقی های سامسونگ را دارا میباشد. حتی اگر جاروبرقی شما معمولی است میتوانید با استفاده از سیستم بلوتوثی که تعمیرخونه برای جاروبرقی طراحی کرده است (زانو بلوتوثی، خرطومی سیم دار و برد بلوتوثی) دستگاه خود را بلوتوثی کنید. بدین صورت قادر خواهید بود از روی زانوی جاروبرقی فرایند روشن و خاموش شدن و همچنین کم و زیاد کردن مکش دستگاه را انجام دهید.

اگر جاروبرقی بوش، ال جی، آاگ، پارس خزر و سایر برند های ایرانی و خارجی دارید و ولوم جاروبرقی تان خراب شده یا دکمه روشن و خاموش کردن آن مشکل دارد میتوانید با این روش ضمن تعمیر کردن جاربرقی خود تمامی فرایند کنترل دستگاه جاروبرقی خود را از روی زانوی بلوتوثی که تعمیرخونه در اختیار شما قرار میدهد کنترل کنید.

سفارش و خرید پکیچ زانو بلوتوثی جاروبرقی

جهت مشاوره و خرید پکیج زانو بلوتوثی سامسونگ شامل (خرطومی سیم دار، برد بلوتوثی و زانو بلوتوثی) میتوانید با کارشناسان تعمیرخونه و شماره های زیر در ارتباط باشید.

 • وبسایت تعمیرخونه: tamirkhone.com
 • آدرس ما در تهران: تهران ، جنت آباد جنوبی ، خیابان لاله شرقی پلاک ۶۵ | شماره تماس :۰۲۱۹۱۳۰۳۴۸۱
۳/۵ - (۲ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *