راهنمای خرید انواع کیسه جاروبرقی

با توجه به گستردگی برند های جاروبرقی ، صدها مدل کیسه جاروبرقی ( پاکت جاروبرقی ) مختلف تولید و در بازار عرضه میشود. پاکت های تولید شده انواع مختلفی دارد که شما باید بر اساس ویژگی هر یک از این پاکت ها و مدل جاروبرقی خود بهترین کیسه جاروبرقی که برای سلامتی شما مضر هم نباشد را انتخاب و خرید نمایید. در این مقاله قصد داریم تا راهنمای انتخاب و خرید آنلاین انواع کیسه های جاروبرقی برند های مختلف از جمله بوش ، فیلیپس ، سامسونگ و سایر برند ها را مورد نقد و بررسی قرار دهیم و ویژگی ها ، مزیت ها و معایب هریک از آنها را برای شما توضیح بدهیم پس با تعمیرخونه همراه باشید.

راهنمای انتخاب و خرید آنلاین بهترین کیسه های جاروبرقی و معرفی انواع مختلف پاکت جاروبرقی

پاکت های جاروبرقی انواع مختلفی دارند : کیسه های یک لایه ، دو لایه ، سه یا چهار لایه و برخی از آنها هم دارای میکرو فیلتر هایی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور جاروبرقی هستند که موجب افزایش طول عمر موتور جاروبرقی شما خواهند شد. به منظور افزایش طول عمر موتور جاروبرقی پیشنهاد میشود پس از تعویض ۵ کیسه جاروبرقی یکبار هم فیلتر داخل محفظه را تعویض کنید تا از رسیدن آسیب به موتور جاروبرقی جلوگیری شده و عمر آن را افزایش دهید.

راهنمای انتخاب و خرید بهترین انواع پاکت جاروبرقی

انواع کیسه جاروبرقی

پاکت های جاروبرقی را میتوان به دو دسته عمده تقسیم کرد : پاکت یک بار مصرف ، پاکت دائمی که هرکدام از این پاکت ها ویژگی ها ، معایت و مزایا خود را دارند و در ادامه با بررسی انواع مختلف پاکت های جاروبرقی و نقد و بررسی آنها راهنمای کامل انتخاب و خرید آنلاین بهترین پاکت جاروبرقی برای برند های مختلف را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

پاکت دائمی جاروبرقی

آن دسته از جاروبرقی هایی که کیسه دائمی دارند پس از پر شدن باید آنرا خالی کرده و اگر قابل شستشو باشد آنرا بشویید. معمولا جنس این مدل پاکت ها پارچه فیلتری است و نحوه در آوردن ، خالی کردن و تمیز کردن آنها سخت نیست و شما نیازی به خرید متعدد پاکت جاروبرقی نخواهید داشت اما در کنار مزیت هایش ، معایبی نیز دارد ازجمله در هنگام خالی کردن آن باید دقت کنید که به کیسه آسیب نرسد ، گرد خاک تولید شده ناشی از خالی کردن پاکت جاروبرقی ممکن است برای سلامتی شما خطر داشته باشد و در صورت بی توجهی به خالی کردن پاکت های دائمی در زمان مناسب (هنگام پر شدن به اندازه سه چهارم ظرفیت) ممکن است به موتور جاروبرقی شما فشار وارد شده و دچار مشکل شود که این مورد برای پاکت های یکبار مصرف نیز صدق میکند.

پاکت یکبار مصرف جاروبرقی

پاکت های یکبار مصرف نسبت به پاکت های دائمی بهداشتی تر هستند و موجب افزایش طول عمر جاروبرقی خواهند شد. معمولا این پاکت ها با طراحی ساختی که دارند ظرفیت بیشتری دارند. برخی از این پاکت ها دارای درپوش مخصوص هستند که با استفاده از آنها دیگر نگرانی بابت خارج شدن گرد و غبار داخل آنها نخواهید بود و برای سلامت شما ضرری نخواهند داشت و با توجه به مجهز بودن به فیلتر های اضافی برای افزایش طول عمر موتور جاروبرقی شما انتخاب بهتری خواهند بود.

کیسه جاروبرقی هپا

این پاکت ها در دو نوع پارچه ای و کاغذی تولید و به بازار عرضه میشوند که پاکت یکبار مصرف پارچه ای هپا از بهترین و مناسب ترین نوع پاکت ها از لحاظ بهداشتی بوده آنتی باکتریال هستند و در صورت استفاده از آن میتوان با قطعیت گفت که طول عمر جاروبرقی خود را دوبرابر خواهید کرد.

از دیگر ویژگی کیسه های هپا میتوان به ۵ لایه بودن آن اشاره کرد که علاوه بر ضد آلرژی بودن از خروج هرگونه گرد غباری به خارج جلوگیری کرده و نسبت به میکروب ها نفوذ ناپذیر هستند و برای برند های مختلف جاروبرقی تولید شده اند.

مجموعه تعمیرخونه تولید کننده پاکت های هپا ۵ لایه با قابلیت آنتی باکتریال بودن است که میتوانید از طریق فروشگاه تعمیرخونه نسبت به تهیه و خرید بهترین کیسه جاروبرقی مناسب با مدل دستگاه خود اقدام کنید و با قیمت مناسب تر نسبت به سایر فروشگاه ها کیسه جاروبرقی خود را به همراه فیلتر ورودی مجانی با ارسال رایگان خرید کنید.

 

راهنمای انتخاب و خرید کیسه جاروبرقی

بر اساس برند جاروبرقی خود و مدل آن باید نسبت به خرید پاکت جاروبرقی مناسب برای دستگاه خود اقدام کنید. فروشگاه تعمیرخونه برای برند های مختلف جاروبرقی بوش ، سامسونگ ، ال جی ، فیلیپس ، آآگ ، صنام ، پارس خزر ، ناسیونال ، پاناسونیک پاکت جاروبرقی عرضه کرده است. همچنین پاکت های جاروبرقی دیاموند که به تنهایی مناسب برای بیش از ۳۰ نوع جاروبرقی مختلف که پاکت های آن در بازار عرضه نمیشود مناسب است.

تعمیرخونه کیسه های جاروبرقی را در سه برند مختلف عرضه میکند : کیسه جاروبرقی همتا ، کیسه جاروبرقی هپا ، کیسه جاروبرقی تعمیرخونه

پیش از این درمورد کیسه های همتا و هپا توضیحات لازم را قرار داده ایم. اما درمورد پاکت جاروبرقی تعمیرخونه باید بدانید که تعمیرخونه خط تولید مخصوص پاکت های جاروبرقی برای تمامی برند ها و جاروبرقی های مختلف را دارد که پاکت های ۵ لایه آنتی باکتریال هپا را تولید و به بازار عرضه میکند.

نحوه خرید پاکت جاروبرقی

برای خرید پاکت جاروبرقی با قیمت استثنایی و کیفیت فوق العاده ، فیلتر ورودی رایگان ، ارسال رایگان برای شهر تهران میتوانید با مراجعه به مراکز نمایندگی تعمیرخونه در شهر تهران و کرج مراجعه و نسبت به خرید حضوری کیسه جاروبرقی خود اقدام نماید. همچنین میتوانید از طریق وبسایت تعمیرخونه نسبت به خرید آنلاین کیسه جاروبرقی مناسب برای دستگاه خود اقدام کنید.

از مزایای خرید از فروشگاه تعمیرخونه میتوان به ارسال رایگان پاکت های جاروبرقی ، فیلتر ورودی رایگان بهمراه پاکت ها برای استفاده بمنظور افزایش طول عمر موتور جاروبرقی ، امکان خرید با تخفیف های ویژه ۵ تا ۵۰ درصدی تعمیرخونه (گردونه شانس) ، قرار گرفتن در لیست قرعه کشی ماهانه تعمیرخونه با جوایز مختلف اشاره کرد.

علاوه بر موارد گفته شده شما میتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان تعمیرخونه ، پاکت جاروبرقی مناسب خود را از تعمیرخونه بصورت رایگان دریافت کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد عضویت در باشگاه مشتریان و دریافت پاکت رایگان جاروبرقی به صفحه اینستاگرام تعمیرخونه مراجعه کنید.

فرایند خرید آنلاین از وبسایت تعمیرخونه

  • ثبتنام و تکمیل اطلاعات در وبسایت تعمیرخونه
  • مراجعه به فروشگاه تعمیرخونه و انتخاب پاکت مناسب
  • افزودن پاکت مورد نظر به سبد خرید
  • تکمیل فرایند خرید و تکمیل اطلاعات مورد نیاز برای ارسال پاکت ها
  • پرداخت هزینه پاکت جاروبرقی از طریق درگاه پرداخت مستقیم بانک ملت

به منظور استفاده از تخفیف های شگفت انگیز میتوانید از گردونه شانس تعمیرخونه استفاده کنید و کافیست تا نام و ایمیل خود را وارد کنید و گردونه را بچرخانید تا برنده یکی از جوایز ما باشید. همچنین پس از ثبتنام در بخش حساب کاربری خود کد تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید اول در وبسایت تعمیرخونه وجود دارد و میتوانید با استفاده از کد تخفیف ۲۰ درصدی نسبت به خرید بهترین پاکت جاروبرقی مناسب برای دستگاه خود اقدام کنید.

همچنین اگر به راهنمای بیشتر برای خرید آنلاین کیسه جاروبرقی نیاز داشتید میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن شرکت تعمیرخونه تماس بگیرید ، یا از طریق سیستم چت آنلاین نسبت به ارتباط با پشتیبان های تعمیرخونه جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد انتخاب بهترین کیسه جاروبرقی مناسب با دستگاه خود اقدام کنید.


تعمیرات لوازم خانگیتعمیرخونه

شرکت تعمیرخونه با بیش از ۳۰ سال تجربه خدمت رسانی بصورت سنتی به شما عزیزان اکنون با امکانات گسترده تر آماده خدمت رسانی بصورت غیر حضوری به شما عزیزان است. تعمیرخونه با فراهم نمودن پیک رایگان برای دریافت لوازم خانگی معیوب شما سعی دارد تا گامی در جهت بهبود شرایط برای ریشه کن شدن بیماری کرونا بردارد و ضمن جلوگیری از هدر رفت هزینه و زمان شما برای مراجعه های متعدد امکان پیگیری تمامی فرایند های تعمیرات دستگاه شما از زمان تحویل تا زمان بازگرداندن دستگاه شما را فراهم کرده است تا شما بتوانید در خانه خود بمانید و درخواست تعمیرکار دهید و باقی کار ها را به تعمیرخونه بسپارید و از ضمانت نامه شرکتی تعمیرخونه برای تعمیرات لوازم خانگی هم لذت ببرید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

۳۲ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *