لوازم خانگی ضروری برای جهیزیه عروس

توی هر خونه ای به تلویزیون، یخچال، مایکروفر، جاروبرقی، لباس شویی و وسایل برقی زیادی نیاز خواهیم داشت. اما هنگامی که برای خرید این لوازم برای جهیزیه عروس بخواهید اقدام کنید باید با بهترین برند ها و مقرون به صرفه ترین مدل های این لوازم آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید ممکن را انجام بدهید. در این مطلب قصد داریم ضروری ترین لوازم خانگی برقی که برای جهیزیه عروس به آن نیاز دارید را به شما معرفی کنیم. همچنین با توجه به رنج قیمتی مختلف به شما خواهیم گفت برای هریک از این لوازم چه برندی خریداری کنید بهتر است.

چه لوازم خانگی برقی برای جهیزیه عروس نیاز است؟

از جمله اصلی ترین لوازمی که شما باید هنگام خرید جهیزیه عروس به آن توجه کنید خرید لوازم برقی بزرگ است. بعنوان مثال برای خرید یخچال شما باید به نکات مختلفی توجه کنید برای اینکه یخچالی که شما خریداری میکنید در صورتی که خراب نشود، حداقل ده سال در منزل شما کار خواهد کرد. پس باید قبل از خرید اینجور وسایل به تمامی نکات مورد نیاز توجه کنید و بهترین خرید ممکن را برای خود انجام دهید.

هدف ما از این مطلب معرفی کردن برند ها و مدل هایی از لوازم خانگی مختلف است که حداقل ۱۰ سال برای شما به راحتی کار کند و حتی در صورتی که دچار مشکل بشود بتوانید آنرا به راحتی و با کمترین هزینه تعمیر کنید.

خرید یخچال برای جهیزیه

خرید یخچال برای جهیزیه

هنگام خرید یخچال برای جهیزیه اولین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چه مدل یخچالی خریداری کنیم بهتر است؟ یخچال ساید بای ساید، یخچال و فریزر دوقلو یا یخچال و فریزر جدا کدامیک برای جهیزیه مناسب تر است؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا نیاز است موارد مختلفی را مورد بررسی قرار بدهیم و ما قصد داریم به ساده ترین شکل ممکن این موارد را به شما توضیح دهیم.

اگر فضای آشپزخانه شما بگونه ای است که میتوانید یخچال و فریزر جداگانه خریداری کنید بهترین انتخاب از نظر طول عمر انتخاب یخچال و فریزر جداگانه است. بدین ترتیب فضای بیشتری در اختیار شما نیز قرار خواهد گرفت و خرابی کمتری در یخچال و فریزر های جداگانه بوجود می آید.

ساید بای ساید معمولا انتخاب اول عروس خانم ها برای جهیزیه عروس خواهد بود. با توجه به قیمتی که ساید بای ساید دارد باید در انتخاب و خرید این مدل از یخچال بسیار دقت کنید. نکته مهمی که باید در خرید ساید بای ساید به آن توجه کنید برند دستگاه است. اگر توانایی پرداخت هزینه دارید بهتر است ساید بای ساید سامسونگ یا ال جی خریداری کنید اما اگر نمیتوانید این مقدار برای یخچال هزینه کنید و دوست دارید ساید بای ساید خریداری کنید بهتر است به سراغ برند های ایرانی همچون اسنوا بروید.

در مورد خرید یخچال و فریزر های دوقلو باید گفت این مدل از یخچال و فریزر ها بدلیل اینکه یک موتور دارند بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی با توجه به فشاری که به موتورشان خواهد آمد دچار مشکل خواهند شد. مگر اینکه یخچال و فریزر دوقلوی دو موتوره یا موتور بزرگ بخرید که در آینده دچار مشکل نشود.

خرید تلویزیون برای جهیزیه

خرید تلویزیون برای جهیزیه

در مورد خرید تلویزیون نمیتوان تنها در چند پاراگراف بهترین برند یا مدل را بررسی کرد و نیاز است تا در مطالب مختلف برند های مختلف را بررسی کنیم تا بتوانیم به شما بهترین تلویزیون ممکن را معرفی کنیم. اما چند نکته کلیدی وجود دارد که میتوانید برای خرید تلویزیون به آن توجه کنید.

اولین و مهم ترین نکته برای خرید تلویزیون این است که از مراکز و فروشگاه های معتبر که آن را به خوبی می شناسید تلویزیون خود را خریداری کنید. شما با یک سرچ ساده میتوانید تفاوت قیمتی زیادی را در برخی از سایت ها در مقایسه با فروشگاه های شهرتان مشاهده کنید اما خرید از فروشگاه های شهرتان بهترین گزینه برای خرید تلویزیون است.

نکته مهم بعدی برای خرید تلویزیون توجه به برند دستگاه است. اگر توانایی خرید برند های خارجی تلویزیون برای شما میسر است ابتدا باید بدنبال خرید تلویزیون سونی بروید. بعد از برند سونی در میان تلویزیون های مختلف برند های ال جی و سامسونگ بهترین برند های تلویزیون بازار هستند.

اما اگر قصد خرید تلویزیون ایرانی دارید در میان برند هایی موجود در بازار اسنوا یا دوو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. شاید شما هم این شایعه که اسنوا و دوو هردو در یک کارخانه تولید میشوند به گوشتان خورده باشد در اینجا باید گفت که بله همینطور است. خط تولید تلویزیون های اسنوا و دوو مشابه یکدیگر است و کیفیت هر دو این برند ها مشابه است. با توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش این دو برند میتوانید برای خرید تلویزیون ایرانی یکی از برند های اسنوا یا دوو را انتخاب کنید.

خرید جاروبرقی برای جهیزیه

خرید جاروبرقی برای جهیزیه

پس از یخچال و تلویزیون دیگر لوازم ضروری برای جهیزیه جاروبرقی است که باید در خرید آن به اندازه کافی توجه کرد. از آنجا که جاروبرقی هم از جمله لوازم برقی خانگی است که قیمت نسبتا بالایی دارد باید توجه بیشتری هم برای خرید آن باید داشته باشید. در خرید جاروبرقی برای جهیزیه باید به چند نکته کلیدی توجه کنید.

اولین نکته برای خرید جاروبرقی برای جهیزیه عروس این است که دستگاهی بخرید که توان بالا و طول عمر زیادی داشته باشد. در میان برند های ایرانی و خارجی جاروبرقی بهترین برند ها برای انتخاب و خرید جاروبرقی را میتوان برند های ال جی، سامسونگ، بوش، آاگ و همچنین در میان برند های ایرانی میتوان برند های پارس خزر، اسنوا و پاکشوما را نام برد

ما برای شما آموزش کاملی برای خرید جاروبرقی برای جهیزیه عروس آماده کردیم که میتوانید تمامی نکات مورد نیاز برای خرید جاروبرقی را در آن مشاهده کنید.

اینکه برند ایرانی یا خارجی برای خرید جاروبرقی خود انتخاب کنید در مرحله اول به بودجه شما بستگی دارد اما اینکه برند ایرانی جاروبرقی بهتر است یا برند خارجی مسئله ای است که به آن در مطلب جاروبرقی ایرانی بهتر است یا جاروبرقی خارجی به طور کامل پرداخته ایم. با مشاهده این مطلب میتوانید بهترین انتخاب برای خرید جاروبرقی جهیزیه عروس داشته باشید.

خرید ماشین لباسشویی برای جهیزیه عروس

خرید ماشین لباسشویی برای جهیزیه عروس

ماشین لباسشویی هم مانند سایر لوازم خانگی که تا به اینجا معرفی کردیم از جمله مهم ترین لوازم برقی خانگی جهیزیه عروس به حساب می آید. هنگامی که برای خرید ماشین لباسشویی برای جهاز عروس خانم اقدام میکنید باید به نکات مختلفی توجه کنید که از جمله مهم ترین این نکات میتوان به گنجایش لباسشویی، برند و قیمت آن اشاره کرد.

ابتدا باید با توجه به بودجه ای که دارید برند های مختلف و مدل های مختلف لباسشویی را بررسی کنید و در میان برند ها و مدل های مختلف بهترین گزینه را انتخاب کنید. در میان برند های خارجی برای خرید لباسشویی میتوانید برند های ال جی، سامسونگ و بوش را انتخاب کنید و در میان برند های ایرانی میتوانید لباسشویی پاکشوما، اسنوا و دوو را برای خرید انتخاب نمایید.

برای جهیزیه عروس برند ایرانی بخریم یا خارجی؟

مهم ترین نکته ای که هنگام خرید لوازم مختلف برای جهیزیه عروس باید به آن توجه کنید برند دستگاه است. برند های خارجی کیفیت، دوام، امکانات و قیمت بسیار بالایی دارند اما نقطه ضعف آنها نداشتن ضمانت نامه و خدمات پس از فروش است. در صورتی که برند خارجی لوازم خانگی را انتخاب کنید در صورت خرابی دستگاه باید به مراکز تعمیرات لوازم خانگی مراجعه و فرایند تعمیرات لوازم خانگی خود را به آنها بسپارید.

در مقابل برند های ایرانی ضمانت نامه و خدمات پس از فروش خوبی به شما ارائه میکنند اما نسبت به برند های خارجی برای انتخاب مدل کار شما کمی سخت تر خواهد بود و باید با دقت بیشتری برای خرید خود اقدام کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *