بهترین برند اسپرسو ساز صنعتی زیر 100 میلیون

شاید باورتان نشود اما روزانه بیش از ۲۰ نفر با ما تماس میگیرند و درمورد اسپرسو ساز صنعتی و اینکه کدام برند بهتر است سوال میپرسند. اینکه بهترین برند اسپرسو ساز صنعتی چیست نیاز به بررسی تخصصی دارد که در این مطلب قصد داریم ۴ تا از بهترین برند های اسپرسو ساز صنعتی با ذکر مدل دستگاه را به شما معرفی کنیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برند های تولید کننده دستگاه اسپرسو ساز صنعتی تعدادشان زیاد است و نمیشود همه برند ها را در یک مطلب مورد نقد و بررسی قرار داد. به همین دلیل ابتدا ویژگی های یک اسپرسو ساز صنعتی با کیفیت و با دوام را بررسی خواهیم کرد. سپس به شما ۴ تا از بهترین برند های اسپرسو ساز صنعتی که قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان دارند را معرفی خواهیم کرد.

اسپرسو ساز صنعتی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

مهم ترین عاملی که باید در هنگام خرید اسپرسو ساز صنعتی به آن توجه کنید کیفیت و دوام دستگاه است. اگر قصد خرید اسپرسو ساز صنعتی دارید باید بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کنید پس در قبال پرداخت این هزینه زیاد باید دستگاهی انتخاب کنید که کیفیت و طول عمر بالایی داشته باشد.

توان و فشار بخار اسپرسو ساز صنعتی

اکثر اسپرسو ساز های صنعتی برنامه های یکسانی برای درست کردن انواع قهوه و نوشیدنی های گرم دارند پس در این مورد صحبت زیادی باقی نخواهد ماند. عامل مهم بعدی که هنگام خرید اسپرسو ساز صنعتی باید خیلی به آن توجه بشود قدرت و توان دستگاه است. اگر قصد خرید اسپرسو ساز صنعتی برای کافی شاپ و هتل دارید و در طول روز قرار است زمان زیادی دستگاه روشن باشد باید دستگاهی بخرید که توانایی پاسخ به حجم استفاده مکرر و طولانی مدت را بدهد.

توان اسپرسوساز های صنعتی باید بین ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ وات باشد تا بتواند به شما فشار بین ۸ تا ۱۵ بار یا حتی بیشتر بدهد. پس دقت کنید که اسپرسو سازی انتخاب کنید که در رنج قیمتی مد نظرتان بیشترین میزان توان و فشار را ساپورت کند.

ویژگی اسپرسو ساز صنعتی با کیفیت

ظرفیت و حجم مخزن اسپرسو ساز صنعتی

یکی دیگر از عامل های مهم هنگام خرید اسپرسو ساز صنعتی توجه به ظرفیت و حجم مخزن آن است. معمولا اسپرسو ساز های صنعتی حجم مخزن بیش از ۸ لیتر دارند که به شما این امکان را میدهد تا جوابگوی تعداد زیادی مشتری در طول روز باشید بدون آنکه نیاز باشد مخزن دستگاه را پر کنید.

مدل های جدید و باکیفیت اسپرسو ساز صنعتی امکان اتصال مستقیم به سیستم آب هم دارند که بعضی از آنها دارای انواع فیلتر ها و تسویه کننده های اتوماتیک هستند و بعضی دیگر فقط امکان اتصال به شیر آب را در اختیار شما قرار میدهند.

تعداد گروپ اسپرسو ساز صنعتی

مورد دیگری که باید به آن توجه کنید تعداد گروپ اسپرسو ساز صنعتی است. معمولا دستگاه های مختلف دارای ۲ یا ۳ گروپ هستند که کار شما را برای پاسخگویی به تعداد زیادی مشتری آسان تر خواهد کرد. بهتر است اسپرسو ساز صنعتی ۳ گروپ خریداری کنید اما اگر میتوانید بیشتر هزینه کنید میتوانید مدل هایی که گروپ های ۴ یا ۵ تایی دارند هم خریداری کنید. مرسوم ترین مدل اسپرسو ساز های صنعتی بازار ۳ گروپ دارند و پیشنهاد ماهم همین تعداد است.

جنس بدنه اسپرسو ساز صنعتی

داشتن بدنه مستحکم یکی از مواردی است که باید خیلی به آن توجه داشته باشید. تا حد ممکن سعی کنید اسپرسو ساز صنعتی بخرید که بدنه فلزی، استیل یا آلمینیومی مقاوم داشته باشد. هرچه در بدنه دستگاه از پلاستیک کمتری استفاده شده باشد بهتر است. برای خرید یک اسپرسو ساز صنعتی به دنبال زیبایی دستگاه نباشید سعی کنید دستگاهی انتخاب کنید که کیفیت و مواد اولیه مورد استفاده در دستگاه بالاترین حد ممکن از کیفیت را داشته باشند.

امکانات اسپرسو ساز صنعتی

معمولا تمامی اسپرسو ساز های صنعتی امکانات یکسانی دارند اما در برخی مدل ها آسیاب هم گنجانده شده است که میتواند کار شما را آسان تر کند و نیازی به خرید آسیاب جداگانه نداشته باشید. از دیگر امکاناتی که ممکن است مدل های خاصی از اسپرسو ساز صنعتی در اختیار شما قرار بدهند میتوان به قابلیت های شستشوی خودکار و برنامه استراحت باشد.

با قابلیت شستشوی خودکار شما میتوانید به راحتی در پایان روز کاری مواد شوینده مخصوص اسپرسوساز را در مخزن دستگاه بریزید و با فشردن یک دکمه دستگاه عملیات شستشوی کامل را برای شما انجام میدهد. برنامه استراحت هم به شما این امکان را میدهد تا در زمانی که مشتری ندارید دستگاه بصورت خودکار به حالت استراحت رفته و خاموش میشود و فشار کمتری به موتور و قطعات دستگاه وارد بشود.

قطعات یدکی اسپرسو ساز صنعتی

شاید در ابتدا خنده دار به نظر برسد اما بهتر است قبل از خرید اسپرسو ساز صنعتی بررسی کنید که برندی که قصد خریدش را دارید قطعات یدکی اش پیدا میشود یا نه! اسپرسو ساز صنعتی هم مانند توامی وسایل برقی کوچک و بزرگ ممکن است دچار خرابی بشود و به تعمیرکار نیاز پیدا کند. صرفا اینکه بهترین و گران ترین برند اسپرسوساز صنعتی را خریداری کنید درست نیست و باید برندی انتخاب کنید که قطعات و لوازم یدکی آن در بازار پیدا بشود.

معرفی ۴ تا از بهترین برند های اسپرسو ساز صنعتی

خب پس از بررسی ویژگی های یک اسپرسو ساز صنعتی با کیفیت قصد داریم به شما ۴ تا از بهترین برند های اسپرسو ساز صنعتی که تمامی موارد بالا در آن رعایت شده باشد را با ذکر مدل دستگاه و قیمت آن معرفی کنیم.

اسپرسو ساز صنعتی بیزرا

بیزرا یکی از معتبر ترین برند های تولید کننده اسپرسو ساز صنعتی جهان است. قیمت مدل های مختلف اسپرسو ساز صنعتی بیزرا از ۹۰ میلیوم تومان شروع میشود و تا بالای ۸۰۰ میلیون تومان میتوانید دستگاه های پیشرفته بیزرا را تهیه کنید. اسپرسوساز صنعتی بیزرا مدل BZ 10 ارزان ترین مدل این برند در بازار است که در حقیقت یک اسپرسو ساز نیمه صنعتی به حساب می آید.

این اسپرسو ساز کیفیت بدنه بسیار عالی دارد و از مواد اولیه بسیار با کیفیتی تولید شده است. توان موتور این اسپرسو ساز بین ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ وات است که میتواند جوابگوی شما در کافی شاپ و رستوران باشد. مشکل بزرگ این اسپرسو ساز نیمه صنعتی این است که تنها یک گروپ دارد و این مسئله باعث میشود نتوانید در کافی شاپ ها و مکان های شلوغ از آن استفاده کنید.

اگر میتوانید هزینه حدودا بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان پرداخت کنید به شما پیشنهاد میکنیم اسپرسو ساز بیزرا مدل های Woody و  B2016 را بررسی کنید. اسپرسو ساز های بیزرا کیفیت بسیار زیادی دارند و طول عمر آنها خیلی زیاد است حتی در صورت خرابی جای نگرانی نیست چراکه قطعات و لوازم یدکی آنها در بازار پیدا میشود.

اسپرسو ساز صنعتی جیمبالی

اسپرسو ساز صنعتی جیمبالی

جیمبالی دیگر برند معتبر و شناخته شده تولید کننده اسپرسو ساز های صنعتی و نیمه صنعتی در بازار است. قیمت مناسب اسپرسو ساز های جیمبالی باعث شده است تا نسبت به سایر رقبا فروش بیشتری داشته باشد و در اکثر کافه ها از مدل های مختلف اسپرسو ساز جیمبالی استفاده بشود.

اسپرسو ساز های جیمبالی قیمتی بین ۷۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان دارند و اکثر آنها ۲ یا ۳ گروپ دارند جوابگوی کافه های شلوغ هم خواهند بود. ظرفیت اکثر اسپرسو ساز های جیمبالی بیش از ۷ لیتر است و جنس بدنه بسیار مستحکمی دارند. اگر قصد خرید اسپرسو ساز صنعتی با قیمت مناسب دارید جیمبالی میتواند یک انتخاب خوب برای شما باشد.

اسپرسو ساز سیمونلی

سیمونلی یکی از برند های مطرح ایتالیایی است که در زمینه ساخت اسپرسو ساز های صنعتی و نیمه صنعتی فعالیت دارد. کیفیت ساخت بالا، بدنه مستحکم، قیمت نسبتا مناسب و امکاناتی که اسپرسو ساز های سیمونلی دارند باعث شده تا آنرا در میان بهترین برند های اسپرسو ساز زیر ۱۰۰ میلیون تومان قرار بدهیم. بازه قیمتی اسپرسو ساز های سیمونلی بین ۹۰ تا ۳۸۰ میلیون تومان است که میتوانید با توجه به میزان مبلغی که میخواهید هزینه کنید یکی از مدل های سیمونلی را انتخاب و خریداری کنید.

اکثر مدلهای اسپرسو ساز صنعتی سیمونلی ۲ گروپ دارند و مدل های گران قیمت تر آن دارای ۳ گروپ هستند. ظرفیت مخزن مدل های مختلف اسپرسو ساز سیمونلی بین ۷ تا ۱۱ لیتر است و توان این دستگاه ها بین ۱۸۰۰ تا ۳۰۰۰ وات متغیر است. بدون شک سیمونلی میتواند یک انتخاب هوشمند برای کافی شاپ های پر جمعیت باشد و تا سالهای زیادی میتواند پاسخگوی شما باشد.

اسپرسو ساز اکسپوبار

برند اسپانیایی اکسپوبار Expobar یکی از برند های مطرح تولید کننده اسپرسو ساز صنعتی در دنیا محسوب میشود که طرفداران زیادی دارد. اسپرسو ساز های تولید شده توسط این برند اسپانیایی به استحکام بسیار زیاد و طول عمر مفید بسیار زیادشان معروف هستند. هرچند نسبت به سایر برند های تولید کننده اسپرسو ساز در بازار ایران شناخته شده نیستند اما در بازار جهانی توانسته اند برای خود اسم و رسمی پیدا کنند و سهم زیادی از بازار را ب خود اختصاص بدهند.

در بازار ایران تنها چند مدل محدود از اسپرسو ساز های اکسپوبار وجود دارد که قیمتی بین ۷۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان دارند. مانند سایر مدلهایی که تا به اینجا به شما معرفی کردیم این اسپروساز صنعتی هم تمامی شرایط یک اسپرسو ساز حرفه ای و با کیفیت را دارد و میتواند یک انتخاب مناسب برای کافی شاپ ها به حساب بیاید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۴ نظر

  • قیمت دستگاه اسپرسو ساز صنعتی معمولاً بر اساس ویژگی‌های فنی و عملکرد آن تعیین می‌شود. این دستگاه‌ها برای کیفیت بالا و تولید محصولات صنعتی بسیار مناسب هستند. در نظر داشته باشید که علاوه بر قیمت، نگهداری و تعمیرات آنها نیز هزینه بر باشد. قبل از خرید، بهتر است از تجربه‌های کاربران و اطلاعات فنی مربوط به آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *