ساعت کاری 17:00-8:00

تهران ، جنت آباد جنوبی ، خیابان لاله شرقی پلاک 65

02191303481

تعمیرخونه ، نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در سراسر ایران

دیگر نگران صرف هزینه های هنگفت و زمان بر بودن روند تعمیرات لوازم خانگی خود نباشید ، تعمیرخونه استارت آپی نو در زمینه تعمیر لوازم خانگی ایجاد کرده است. در ادامه با روند تعمیر چرخ گوشت در تعمیرخونه آشنا خواهید شد.

تعمیرخونه نمایندگی معتبر تعمیر چرخ گوشت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز میباشد. تعمیرات برند های مختلف چرخ گوشت در شهر تهران با تضمین کیفیت قطعات و قیمت مناسب توسط شرکت تعمیرخونه که ۳۰ سال سابقه خدمات رسانی بصورت سنتی به شما عزیزان را داشته و اکنون برای افزایش رضایت شما خدمات خود را بصورت اینترنتی در اختیار شما قرار داده است.

به منظور جلب رضایت شما عزیزان ، سهولت ، صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه مشتریان ، تعمیرخونه با ایجاد پیک رایگان برای دریافت دستگاه معیوب شما به جهت تعمیر و بازگرداندن دستگاه ، سعی دارد تا حداقل کمکی در کاهش هزینه های اقتصادی برای تمامی اقشار جامعه داشته باشد. در ادامه با روند تعمیرات تلویزیون توسط تعمیرخونه بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر چرخ گوشت خود اقدام کنید.

  نمایندگی های تعمیرخونه در تهران

  تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف چرخ گوشت خود اقدام کنید.

  تعمیر چرخ گوشت در جنوب تهران

  نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر و …

  تعمیر چرخ گوشت در غرب تهران

  تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی و …

  تعمیر چرخ گوشت در شرق تهران

  سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی و …

  تعمیر چرخ گوشت در شمال تهران

  سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب و …

  روند تعمیرات چرخ گوشت در تعمیرخونه

  دیگر مثل قبل نیاز نیست تا چرخ گوشت معیوب خود را در ترافیک تهران از یک مرکز تعمیراتی به مرکز تعمیراتی دیگری ببرید و هرکدام از این مراکز با بهانه های مختلف دستگاه شما را پزیرش نکرده یا به دلایل مختلف قادر به تعمیر صحیح چرخگوشت شما نباشند. تعمیرخونه با رویکردی متفاوت نسبت به تعمیر چرخ گوشت های مختلف پرداخته است. تعمیر آسان ، تعمیر ارزان ، تعمیر مطمئن 

  • چرا تعمیر آسان ؟ پاسخ ساده است ، فقط کافیست ۵ دقیقه زمان بگذارید تا دستگاهتان را برای تعمیر ثبت کنید.
  • چرا تعمیر ارزان ؟ ارزان بودن بدلیل استفاده از قطعات نامرغوب نیست! (۱) صرفه جویی در هزینه که تعمیرخونه با پیک رایگان برای دریافت و تحویل دستگاه قرار داده است. (۲) عدم نیاز به مراجعه متعدد برای بررسی روند تعمیر چرخ گوشت و بررسی آسان روند از طریق وب سایت. (۳) تخفیف های مناسبتی و دوره ای تعمیرخونه برای تعمیرات.
  • چرا تعمیر مطمئن ؟ زمانی که تعمیر چرخ گوشت شما توسط متخصصان دوره دیده و مجرب انجام شود ، قطعات استفاده شده اورجینال (فابریک) باشند و ضمانت نامه معتبر پس از تعمیر به شما داده شود ، علاوه بر مطمئن بودن از دستگاه تعمیر شده باعث جلوگیری از هدر رفت و هزینه مجدد جهت تعمیر متعدد دستگاه خواهد شد.

   

  و اما روند تعمیر چرخ گوشت در تعمیرخونه:

  • ثبت نام در وبسایت تعمیرخونه
  • ثبت فرم درخواست تعمیرکار
  • تحویل دستگاه به پیک تعمیرخونه و دریافت رسید
  • پرداخت صورتحساب هزینه تعمیرات از طریق وبسایت
  • دریافت دستگاه از پیک تعمیرخونه

  ثبت نام در وبسایت تعمیرخونه

  به راحتی و در کمتر از یک دقیقه از طریق لینک عضویت میتوانید در وبسایت تعمیرخونه ثبت نام کنید ، پس از ثبت نام در قسمت اطلاعات حساب کاربری اطلاعات کاربری خود را وارد میکنید ، تنها از طریق ثبتنام در وبسایت قادر به استفاده از کد تخفیف ۲۰ درصدی خواهید بود ، این کد در صفحه پنل کاربری برای شما نمایان خواهد بود. تعمیرخونه نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران برای رفاه شما مشتریان عزیز اقدام به ایجاد کمپین های تخفیف مختلف خواهد کرد با ما همراه باشید تا از تخفیف های باور نکردنی اطلاع پیدا کنید.

  ثبت فرم درخواست تعمیرکار برای تعمیر چرخگوشت

  از طریق لینک درخواست تعمیرکار میتوانید نسبت به پر کردن فرم رزور نوبت برای تعمیر چرخگوشت خود اقدام نمایید ، نکاتی که هنگام پر کردن این فرم باید به آن توجه نمایید عبارت است از :

  • انتخاب صحیح دستگاه
  • انتخاب برند دستگاه
  • انتخاب تاریخ و زمان مراجعه پیک تعمیرخونه برای تحویل گرفتن دستگاه معیوب
  • وارد کردن آدرس صحیح و کامل برای مراجعه آسان تر پیک
  • وارد کردن آدرس دریافت دستگاه در صورتی که محل تحویل و دریافت دستگاه متفاوت است.
  • ثبت و ارسال فرم درخواست تعمیرکار

  مراجعه پیک تعمیرخونه جهت دریافت چرخ گوشت معیوب

  پس از ارسال فرم درخواست تعمیرکار همکاران ما از پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت تا صحت اطلاعات و درخواست شما را بررسی کنند و طبق تاریخ و زمان معین شده از سمت شما پیک تعمیرخونه برای تحویل گرفتن دستگاه معیوب به آدرس شما که در فرم مذکور تکمیل کرده اید مراجعه خواهد کرد و ضمن دریافت چرخ گوشت معیوب شما رسید معتبر دریافت دستگاه را به شما تحویل خواهد داد ، در این مرحله پس از ثبت دستگاه در سیستم توسط مسئول تعمیرخونه شما میتوانید نسبت به بررسی روند تعمیر چرخ گوشت خود از مسیر ” وبسایت تعمیرخونه > حساب کاربری > پیگیری سفارش ” اقدام نمایید.

  پرداخت صورتحساب تعمیر چرخ گوشت

  پس از اینکه دستگاه خود را به پیک تعمیرخونه تحویل دادید دستگاه شما توسط همکاران ما در سیستم ثبت خواهد شد و برای تعمیر دستگاه روند تعمیرات را طی خواهد کرد ، قبل از انجام تعمیرات همکاران ما با شما در تماس خواهند بود تا شما را در جریان هزینه تعمیرات چرخ گوشت قرار دهند ، پس از تایید شما صورتحساب تعمیرات برای شما ایجاد خواهد شد و اطلاعات آن به شماره تلفن شما پیامک خواهد شد ، پس از دریافت پیامک ایجاد صورتحساب باید از طریق صفحه ” حساب کاربری > پرداخت صورتحساب ” نسبت به پرداخت هزینه تعمیرات دستگاه خود فقط از طریق درگاه پرداخت وبسایت تعمیرخونه اقدام نمایید.

  مراجعه پیک تعمیرخونه جهت تحویل چرخ گوشت

  پس از طی فرایند تعمیر چرخگوشت شما ، پیک تعمیرخونه جهت تحویل دستگاه شما به آدرس وارد شده مراجعه خواهد کرد و دستگاه شما را تحویل خواهد داد ، در این مرحله شما با در دست داشتن رسید اولیه میتوانید دستگاه خود را تحویل گرفته و پس از تست دستگاه برگه ترخیص پیک تعمیرخونه را امضا کنید.

  به منظور توضیح کامل فرایند شاید به نظر برسی فرایند تعمیر دستگاه زمان بر است اما فرایند ثبت نام در وبسایت تا دریافت چرخ گوشت شما در کوتاه ترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد. تنها ۵ دقیقه زمان برای ثبت نام و ارسال درخواست تعمیرکار زمان کافیست ، پیک تعمیرخونه نیز در زمان مقرر شده از طرف شما در محل حضور خواهد داشتو فرایند تعمیر چرخگوشت نهایتا ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت نسبت به مشکل دستگاه انجام خواهد گرفت و در نهایت دستگاه شما حداکثر ۱ الی ۳ ساعت پس از تعمیر به شما تحویل داده خواهد شد. تعمیرخونه نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در تهران

  جهت ارتباط و مشاوره با کارشناسان تعمیرخونه با شماره زیر تماس بگیرید

  چه زمانی برای سرویس یا تعمیر چرخ گوشت اقدام کنیم؟

  با مشاهده هرکدام از موارد زیر ، شما نیاز به تعمیرکار خواهید داشت

  داغ شدن بیش از حد
  دستگاه به خوبی کار نمیکند
  خاموشی دستگاه در حین کار
  دستگاه به درستی کار نمیکند
  گوشت چرخ شده خشک است
  گوشت چرخی خارج نمیشود
  چرخ گوشت جرقه میزند
  تیغه های دستگاه کند شده
  چرخ گوشت روشن نمیشود
  چرخ گوشت کند شده
  کلید ها کار نمیکند
  صدای زیاد هنگام کار
  نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در شمال تهران

  هنگامی که به برخی از موارد بالا برخورد میکنیم باید سریعا با متخصصین تعمیر چرخ گوشت برای بازدید دستگاه هماهنگ کنیم تعمیرخونه نمایندگی معتبر تعمیر چرخ گوشت در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران با متخصصین مجرب و با سابقه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.

  چرخ گوشت روشن نمیشود > تعمیر چرخگوشت

  برخی عوامل متعدد باعث روشن نشدن چرخ گوشت خواهند شد ،این دستگاه مصرف برق بالایی دارد و در بعضی مواقع با فشار زیادی که به سیستم برق می آورد موجب سوختن سیم های پریز برق یا خرابی دوشاخه خود میشود ، باید این موارد را بررسی و از صحت آنها مطمئن شوید.

  موارد دیگری مانند کلید پاور دستگاه در صورت خرابی موجب روشن نشدن دستگاه خواهد شد ، همچنین ممکن است اتصالات داخلی دستگاه دچار خرابی شده باشد یا حتی موتور چرخ گوشت سوخته باشد ، برای عیب یابی و تعمیرات برند های مختلف چرخ گوشت از طریق وب سایت تعمیرخونه اقدام به ثبت درخواست تعمیرکار نمایید.

  صدای بیش از حد چرخ گوشت > تعمیر چرخگوشت

  در حالت عادی چرخ گوشت دستگاهی پر صدا است و صدای زیاد آن نشان دهنده توان بالای دستگاه است ، اما در برخی شرایط پس از گذشت مدت زمانی صدای دستگاه به شکل غیر عادی بالا رفته یا صدای ناهنجار از خود در حین کار تولید میکند. در این مواقع باید دستگاه توسط تعمیرکار متخصص بررسی و عیب یابی شود ، مواردی که باید توسط تعمیرکاران مورد بررسی قرار بگیرند به شرح زیر است:

  • بررسی شکستگی تیغه ها
  • بررسی چرخ دنده ها
  • بررسی گریس دستگاه
  • بررسی موتور چرخ گوشت
  • بررسی تیغه های چرخ گوشت
  • بررسی یاتاقان ها

  در برخی موارد استفاده از گوشت های استخوان دار یا گوشت های منجمد موجب شکستی تیغه ها یا ایجاد صدای غیر عادی در دستگاه خواهد شد در مقاله مشکلات رایج چرخ گوشت مواردی را که موجب خرابی چرخ گوشت و نحوه نگهداری صحیح این دستگاه است را کامل توضیح دادیم.

  چرخ گوشت کند شده است > تعمیر چرخگوشت 

  یکی از مهم ترین و رایج ترین مشکلات چرخگوشت ، کند شدن تیغه آن است که سبب میشود تا گوشت به میزان دلخواه چرخ نشود اما موارد دیگری هم میتواند مانند توان دستگاه و گوشت استفاده شده ، گرم یا سرد بودن گوشت ، استخوان داشت گوشت موجب کند شدن و خوب چرخ نشدن خواهد شد.

  همچنین استفاده طولانی مدت از دستگاه موجب فشار آمدن و داغ شدن دستگاه خواهد شد و کارایی آن را پایین می آورد ، از دلایل دیگر کند شدن چرخ گوشت میتوان به استفاده از گوشت های دارای چربی زیاد اشاره کرد ، اما اغلب کند شدن تیغه های چرخ گوشت دلیل کند شدن آن است.

  کلید های چرخ گوشت کار نمیکند > تعمیر چرخگوشت

  باید پایانه های کلید مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت خرابی تعویض شود ، اما در برخی موارد کلید سالم است و روشن نشدن دستگاه به دلایل گوناگون دیگری اتفاق می افتد اگر کلید چرخ گوشت شما سالم است اما چرخ گوشت کار نمیکند باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

  گوشت هنگام چرخ شدن خارج نمیشود

  کند شدن تیغه چرخ گوشت میتواند باعث بروز این اشکال در دستگاه شود. همچنین وجود رگ و پی (چربی) نیز میتواند از دلایل بیرون نیامدن گوشت در حین فرایند چرخ کردن باشد. یکی از راهکار های مفید برای جلوگیری از انجام این اتفاق استفاده از تکه های بسیار کوچک نان هنگام چرخ کردن است. همچنین هر چند وقت یکبار تیغه های دستگاه را تیز کنید.

  گوشت چرخ شده در دستگاه خشک است

  اگر پس از چرخ شدن گوشت حس کردید گوشت خشک شده است قطعا دستگاه شما ایراد دارد و باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی و رفع عیب شود ، خشک شدن گوشت در فرایند چرخ کردن میتواند به سبب وجود اصطحکاک در دستگاه باشد. چند مورد را بررسی کنید:

  • مقدار گوشتی که برای چرخ کردن در چرخ گوشت میریزید را کمتر کنید.
  • از چرخ کردن گوشت یخ زده با دستگاه پرهیز کنید.
  • هنگام فرایند چرخ کردن کمی روغن خوراکی به همراه گوشت بریزید تا راحت تر چرخ شود.

  اگر مشکل خشک بودن گوشت حل نشد باید به تعمیرکار مراجعه و نسبت به تعمیر چرخ گوشت اقدام کنید.

  موتور چرخ گوشت جرقه میزند

  برخی از جرقه زدن موتور چرخ گوشت در هنگام کار شاکی هستند این ایراد ممکن است بدلیل وجود اتصالی در قسمتی از دستگاه باشد پس باید به تعمیرکار مراجعه کنید و تعمیرکار قسمت های مختلف دستگاه را مورد بررسی قرار دهد و مشکل را رفع کند. مواردی که ممکن است موجب بروز این مشکل در چرخگوشت بشوند:

  • اتصالی سیم ها در چرخگوشت
  • وجود اصطحکاک
  • وجود رطوبت در دستگاه
  • وجود جرم زیاد درون دستگاه

  دستگاه در حین کار خاموش میشود

  اگر چرخ گوشت شما در حین کار خاموش میشود به دلیل فشار بیش از حدی است که به دستگاه وارد کردید و سنسور های دمای دستگاه برای جلوگیری از سوختن موتور ، چرخ گوشت را تا زمان خنک شدن خاموش نگه میدارند ، اما اگر چندین مرتبه دستگاه هنگام کار خاموش میشود مشکل از سنسور دمای دستگاه یا اتصالات داخلی آن است و باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

   

  نکات مهم هنگام استفاده از چرخ گوشت

   

  با استفاده صحیح از هر دستگاهی میتوایند علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه از هدر رفت سرمایه خود برای تعمیرات متعدد دستگاه نیز جلوگیری کنید ، چرخ گوشت های امروزی که در مدل های مختلف  و برند های متفاوتی مانند پراس خزر ، پاناسونیک ، بوش  و سایر برند های تولید کننده چرخ گوشت ساخته و به بازار عرضه میشوند ، با تغییر و تحولات بازار ارز قیمتها بسیار بالا رفته و در صورت خرابی به هر دلیل امکان تعویض و خرید مجدد چرخ گوشت برای برخی افراد وجود نداشته و به صرفه نخواهد بود. همچنین تعمیر چرخ گوشت نیز امری حساس و نیازمند تجربه و تخصص کافی است تا از بروز مجدد مشکل و هزینه های بیشتر جلوگیری شود.

   

  ریز کردن قطعات گوشت

  برای افزایش طول عمر چرخ هنگام چرخ کردن گوشت، قطعات آن را تا آنجا که ممکن است ریز کرده و به‌صورت یکنواخت و با حداقل فشار به چرخ‌گوشت کار کنید. برش های بزرگ علاوه بر اینکه با فشار وارد محفظه چرخ گوشت می شوند، باعث می شوند فشار زیادی به موتور دستگاه وارد شود.

  استفاده مناسب

  عدم استفاده از دستگاه برای چرخ کردن مواد غیر گوشتی موجب افزایش طول عمر دستگاه و کاهش خرابی و کند شدن تیغه های آن خواهد شد ، برای چرخ کردن حبوبات یا مواد دیگر بهتر است از چرخ گوشت استفاده نکنید تا از تعمیرات مکرر چرخ گوشت جلوگیری کنید.

  استفاده طولانی مدت

  هرگز چرخ گوشت را بیش از حد روشن نگذارید و به جهت افزایش طول عمر دستگاه از وارد کردن فشار بیش از حد به آن جلوگیری کنید همچنین چرخگوشت را بدون گوشت روشن نگذارید. این کار موجب می شود تا دور موتور دستگاه بالا برود و موجب افزایش گرما و فرسودگی قطعات موتور شود.

  برای جلوگیری از تعمیر چرخگوشت پیاز را با گوشت چرخ نکنید!

  هنگام چرخ کردن گوشت به آن پیاز اضافه نکنید ، آب خارج شده از پیاز هنگام چرخ شدن ممکن است وارد موتور شده و موجب اتصالی یا خرابی و فرسودگی قطعات در طولانی مدت شود.

  برق چرخ گوشت

  نکات مربوط به تامین برق چرخ گوشت را رعایت کنید ، این دستگاه بسیار پر مصرف بوده و باید پریز برقی با سیم های قوی تر برای اتصال آن انتخاب و استفاده کنید.

  تمیز کردن چرخ گوشت

  چرخ گوشت را بلافاصله بعد از استفاده و چرخ کردن گوشت تمیز کنید زیرا چربی به قطعات چرخ گوشت چسبیده و به مرور زمان سخت تر پاک خواهد شد. همچنین برای تمیز کردن چرخ گوشت، یک تکه نان درون چرخ گوشت بیندازید تا چربی و تکه گوشت های باقیمانده درون چرخ گوشت از آن خارج شود.

  سپس بخش های مختلف چرخ گوشت را جدا کنید. برای این کار فراموش نکنید که ابتدا بایستی چرخ گوشت را از برق خارج کنید. سپس قطعات جدا شده چرخ گوشت را درون ظرفی پر از آب و مواد شوینده بخیسانید تا چربی آن به طور کامل رفع شود. سپس قطعات چرخ گوشت را از محلول شوینده خارج کنید و با کمک ابر مخصوص ظرفشویی به خوبی بشویید.

  در آخرین مرحله تمامی قطعات چرخ گوشت را به خوبی خشک کرده در جای خود قرار دهید.

  جابجایی چرخ گوشت در حین کار

  به شما توصیه میکنیم تا حد ممکن از جابجایی متعدد چرخ گوشت در حین کار پرهیزک کنید و هنگام بلند کردن آنرا با سیم بلند نکنید و از ضربه خوردن دستگاه در حین جا به جایی خودداری کنید.

   

  چند نکته مهم هنگام خرید چرخ گوشت

  مهم‌ترین ویژگی‌های چرخ‌گوشت قدرت موتور و سیستم چرخش معکوس آن است. هنگام انتخاب چرخ‌گوشت به میزان قدرت و توان موتور آن توجه کنید. از دیگر فاکتورهایی که باید در هنگام خرید به یاد داشته باشین، میزان چرخ کردن گوشت در واحد زمانه. امروزه چرخ گوشت های جدید میتونن دست کم ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ گرم گوشت رو به راحتی در یک دقیقه چرخ کنن. تعداد قطعه های داخل هم مهم هستن همچنین برای تمیز کردن دستگاه باید قطعات آن را بتوان به آسانی جدا نمود توجه به این نکات هنگام خرید چرخ گوشت بسیار مهم است.

  هنگام خرید چرخ گوشت دقت کنید تیغه ها و صفحات برش درون دستگاه ضدزنگ باشد ضد زنگ بودن این قطعات مانع از زنگ زدن و فرسودگی بعد از شستن خواهد شد. همچنین اگر آلیاژ قطعات و تیغه های دستگاه مناسب نباشد و به اندازه کافی تیز نباشد هنگام چرخ کردن باعث له شدن گوشت شما هنگام چرخ کردن می شود.

  هزینه تعمیر چرخ گوشت

  هزینه تعمیرات چرخ گوشت بر اساس برند و مدل هر دستگاه متفاوت است ، همچنین استفاده از قطعات اورجینال یا متفرقه و گارانتی بودن یا نبودن دستگاه ، هزینه تعمیرات چرخ گوشت های مختلف متفاوت خواهد بود. تعمیر خانه مفتخر است با راه اندازی پیک رایگان در کاهش هزینه های تعمیرات به شما همشهریان عزیز یاری رساند ، هزینه های دریافتی ما برای دستمزد و قطعات پایین تر از هر مرکز تعمیراتی در تهران بوده و پس از سال ها تجربه و خدمات رسانی مفتخر به جلب رضایت اکثر شما مشریان وفادار بوده ایم.

  نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در شمال تهران


  وبسایت تعمیرخونه

  تعمیرخونه بعنوان یکی از نمایندگی های معتبر تعمیر چرخگوشت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران با کادری با تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد. برای درخواست تعمیرات برند های مختلف چرخ گوشت در شهر تهران با تضمین کیفیت و قیمت مناسب و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق صفحه اصلی وبسایت تعمیرخونه و یا بخش درخواست تعمیرات جهت رزرو نوبت اقدام فرمایید.

  شما عزیزان میتوانید هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و سوال درمورد مشکلات پیش آمده برای دستگاهتان را از طریق بخش نظرات واقع در انتهای صفحه از کارشناسان ما بپرسید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید همچنین میتوانید با مشاهده سوالات دیگر همراهان عزیز وبسایت تعمیرخونه از نظرات و تجربیات این عزیزان برخوردار شوید.

   


  2 دیدگاه در “تعمیر چرخ گوشت

  دیدگاه خود را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.