تعمیر تلویزیون در تهران

تعمیر لوازم خانگی بخصوص تعمیرات تلویزیون نیازمند تخصص و تجربه است و حتما باید فرایند تعمیرات تلویزیون را در مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی انجام دهید. تعمیرخونه نمایندگی مجاز تعمیرات برند های مختلف ایرانی و خارجی تلویزیون در تهران است که با ارائه ضمانت نامه معتبر ۶ ماهه نگرانی شما را برای تعمیر لوازم برقی برطرف میکند.
همچنین تعمیرخونه با ارائه خدمت تعمیر در محل امکان تعمیرات تلویزیون شما را در منزل نیز مهیا کرده است و در مواردی که نیاز به انتقال دستگاه به کارگاه جهت تعمیرات باشد ، پیک رایگان تعمیرخونه دستگاه را تحویل گرفته و پس از تعمیرات به همراه ضمانت نامه درب منزل بصورت رایگان به شما تحویل میدهد.

تعمیر تلویزیون در تهران

شما به دو روش حضوری و غیرحضوری میتوانید نسبت به تعمیر تلویزیون خود اقدام کنید. در روش حضوری شما میتوانید درخواست تعمیرکار در محل دهید و تکنسین های تعمیرخونه تلویزیون شما را در منزل یا محل کارتان تعمیر کنند. در روش غیرحضوری شما از طریق سایت تعمیرخونه اقدام به ارسال درخواست تعمیرکار میکنید و پیک تعمیرخونه بصورت رایگان تلویزیون شما را درب منزل تحویل گرفته و پس از تعمیرات مجددا درب منزل بصورت رایگان تحویل میدهد.

لازم به ذکر است در هر دو روش کلیه لوازم خانگی تعمیر شده توسط تعمیرخونه دارای ۶ ماه ضمانت نامه معتبر خواهند بود تا در صورت پیش آمد هرگونه ایرادی در دستگاه تعمیرخونه بصورت رایگان دستگاه را برای شما تعمیر کند. بدین ترتیب شما هیچ گونه نگرانی برای تعمیرات لوازم خانگی معیوب خود نخواهید داشت چرا که تعمیر تخصص ماست!

تمامی لوازم تعمیر شده توسط تعمیرخونه دارای ۶ ماه ضمانت نامه تعمیرات خواهند بود و در صورت بروز مشکل بصورت رایگان توسط تعمیرخونه تعمیر خواهند شد.

هزینه تعمیر تلویزیون در تهران

برای تعمیر تلویزیون شما به تعمیرکار حرفه ای و متخصص نیاز دارید. تعمیرخونه امکان تعمیر تلویزیون در محل را برای شما فراهم کرده و همچنین پیک رایگان برای انتقال تلویزون به کارگاه نیز در اختیار شما قرار میدهد. هزینه تعمیر برند های مختلف ایرانی و خارجی تلویزیون از جمله سامسونگ ، ال جی ، سونی ، اسنوا ، ایکس ویژن در تهران با ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات در تعمیرخونه را در جدول زیر مشاهده کنید.

خدمت قیمت به تومان
تعمیر برد تلویزیون از ۱۰۰.۰۰۰ تا ۳.۰۰۰.۰۰۰
تعمیر بک لایت تلویزیون از ۳۵۰.۰۰۰ تا ۴.۰۰۰.۰۰۰
تعمیر اسپیکر تلویزیون از ۱۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰
تعمیر پاور تلویزیون از ۵۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰
خدمات نصب تلویزیون از ۵۰.۰۰۰ تا ۱۰۰.۰۰۰
تعویض پنل تلویزیون از ۲.۰۰۰.۰۰۰ به بالا
تعمیر پنل تلویزیون از ۷۰۰.۰۰۰ به بالا
تعمیر پنل ناشی از آبخوردگی ۵۰۰.۰۰۰ تا ۵.۰۰۰.۰۰۰
قیمت فلت پنل تلویزیون LED و LCD هر عدد از ۵۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰
هزینه تعویض پنل تلویزیون ال ای دی و ال سی دی از ۲.۵۰۰.۰۰۰ به بالا
قیمت پنل تلویزیون ال ای دی از ۱.۵۰۰.۰۰۰
قیمت پنل تلویزیون ال سی دی از ۲.۵۰۰.۰۰۰ تا ۲۵.۰۰۰.۰۰۰
تعمیر برد اینورتر ۲۰۰.۰۰۰ الی ۷۵۰.۰۰۰
تعمیر برد پاور ۲۰۰.۰۰۰ الی ۸۰۰.۰۰۰
تعمیر برد x z y پلاسما ۲۵۰.۰۰۰ الی ۱.۰۰۰.۰۰۰
تعمیر برد تیکان ۱۵۰.۰۰۰ الی ۸۰۰.۰۰۰
تعمیر مین برد ۳۰۰.۰۰۰ الی ۲.۸۰۰.۰۰۰
تعمیر فلت تلویزیون ۸۰۰.۰۰۰ تا ۴۵.۰۰۰
تعمیر بک لایت تلویزیون از ۷۰۰.۰۰۰ به بالا
تعویض بک لایک تلویزیون از ۲.۰۰۰.۰۰۰ به بالا

نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرخونه شعب نمایندگی تعمیرات تلویزیون در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران را برای سهولت شما راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید به آسانی نسبت به تعمیر برند های مختلف تلویزیون خود اقدام کنید.

تعمیر تلویزیون در جنوب تهران

نازی آباد ، یاخچی آباد ، ولیعصر ، گمرک ، یافت آباد ، جمهوری ، آزادی ، وحدت ، بهارستان ، پارک شهر

تعمیر تلویزیون در غرب تهران

تهرانسر ، فرهنگیان ، گلستان ، چیتگر ، اکباتان ، ستاری ، شهران ، پونک ، فردوس ، آریا شهر ، اشرفی اصفهانی

تعمیر تلویزیون در شرق تهران

سید خندان ، رسالت ، فرجام ، امامت ، حکیمیه ، لواسانات ، تهرانپارس ، نارمک ، زین الدین ، استخر ، پیروزی

تعمیر تلویزیون در شمال تهران

سعادت آباد ، محمودیه ، تجریش ، فرشته ، الهیه ، اقدسیه ، پاسداران ، کامرانیه ، فرمانیه ، میرداماد ، شهرک غرب


روند تعمیرات تلویزیون در تعمیرخونه

دیگر مثل قبل نیاز نیست تا ال ای دی یا ال سی دی معیوب خود را در ترافیک تهران از یک مرکز تعمیراتی به مرکز تعمیراتی دیگری ببرید و هرکدام از این مراکز با بهانه های مختلف دستگاه شما را پزیرش نکرده یا به دلایل مختلف قادر به تعمیر صحیح تلویزیون شما نباشند. تعمیرخونه با رویکردی متفاوت نسبت به تعمیر تلویزیون های مختلف پرداخته است. تعمیر آسان ، تعمیر ارزان ، تعمیر مطمئن 

 • چرا تعمیر آسان ؟ پاسخ ساده است ، فقط کافیست ۵ دقیقه زمان بگذارید تا دستگاهتان را برای تعمیر ثبت کنید.
 • چرا تعمیر ارزان ؟ ارزان بودن بدلیل استفاده از قطعات نامرغوب نیست! (۱) صرفه جویی در هزینه که تعمیرخونه با پیک رایگان برای دریافت و تحویل دستگاه قرار داده است. (۲) عدم نیاز به مراجعه متعدد برای بررسی روند تعمیر تلویزیون و بررسی آسان روند از طریق وب سایت. (۳) تخفیف های مناسبتی و دوره ای تعمیرخونه برای تعمیرات.
 • چرا تعمیر مطمئن ؟ زمانی که تعمیر تلویزیون شما توسط متخصصان دوره دیده و مجرب انجام شود ، قطعات استفاده شده اورجینال (فابریک) باشند و ضمانت نامه معتبر پس از تعمیر به شما داده شود ، علاوه بر مطمئن بودن از دستگاه تعمیر شده باعث جلوگیری از هدر رفت و هزینه مجدد جهت تعمیر متعدد دستگاه خواهد شد.

و اما روند تعمیرات تلویزیون در تعمیرخونه:

 • ثبت نام در وبسایت تعمیرخونه
 • ثبت فرم درخواست تعمیرکار
 • تحویل دستگاه به پیک تعمیرخونه و دریافت رسید
 • پرداخت صورتحساب هزینه تعمیرات از طریق وبسایت
 • دریافت دستگاه از پیک تعمیرخونه

ثبت نام در وبسایت تعمیرخونه

به راحتی و در کمتر از یک دقیقه از طریق لینک عضویت میتوانید در وبسایت تعمیرخونه ثبت نام کنید ، پس از ثبت نام در قسمت اطلاعات حساب کاربری اطلاعات کاربری خود را وارد میکنید ، تنها از طریق ثبتنام در وبسایت قادر به استفاده از کد تخفیف ۲۰ درصدی خواهید بود ، این کد در صفحه پنل کاربری برای شما نمایان خواهد بود. تعمیرخونه نمایندگی تعمیر تلویزیون های ال سی دی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران برای رفاه شما مشتریان عزیز اقدام به ایجاد کمپین های تخفیف مختلف خواهد کرد با ما همراه باشید تا از تخفیف های باور نکردنی اطلاع پیدا کنید.

ثبت فرم درخواست تعمیرکار

از طریق لینک درخواست تعمیرکار میتوانید نسبت به پر کردن فرم رزور نوبت برای تعمیر تلویزیون خود اقدام نمایید ، نکاتی که هنگام پر کردن این فرم باید به آن توجه نمایید عبارت است از :

 • انتخاب صحیح دستگاه
 • انتخاب برند دستگاه
 • انتخاب تاریخ و زمان مراجعه پیک تعمیرخونه برای تحویل گرفتن دستگاه معیوب
 • وارد کردن آدرس صحیح و کامل برای مراجعه آسان تر پیک
 • وارد کردن آدرس دریافت دستگاه در صورتی که محل تحویل و دریافت دستگاه متفاوت است.
 • ثبت و ارسال فرم درخواست تعمیرکار

مراجعه پیک تعمیرخونه جهت دریافت تلویزیون معیوب

پس از ارسال فرم درخواست تعمیرکار همکاران ما از پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت تا صحت اطلاعات و درخواست شما را بررسی کنند و طبق تاریخ و زمان معین شده از سمت شما پیک تعمیرخونه برای تحویل گرفتن دستگاه معیوب به آدرس شما که در فرم مذکور تکمیل کرده اید مراجعه خواهد کرد و ضمن دریافت تلویزیون معیوب شما رسید معتبر دریافت دستگاه را به شما تحویل خواهد داد ، در این مرحله پس از ثبت دستگاه در سیستم توسط مسئول تعمیرخونه شما میتوانید نسبت به بررسی روند تعمیر تلویزیون خود از مسیر ” وبسایت تعمیرخونه > حساب کاربری > پیگیری سفارش ” اقدام نمایید.

پرداخت صورتحساب تعمیرات تلویزیون

پس از اینکه تلویزیون خود را به پیک تعمیرخونه تحویل دادید دستگاه شما توسط همکاران ما در سیستم ثبت خواهد شد و برای تعمیر دستگاه روند تعمیرات را طی خواهد کرد ، قبل از انجام تعمیرات همکاران ما با شما در تماس خواهند بود تا شما را در جریان هزینه تعمیرات تلویزیون قرار دهند ، پس از تایید شما صورتحساب تعمیرات برای شما ایجاد خواهد شد و اطلاعات آن به شماره تلفن شما پیامک خواهد شد ، پس از دریافت پیامک ایجاد صورتحساب باید از طریق صفحه ” حساب کاربری > پرداخت صورتحساب ” نسبت به پرداخت هزینه تعمیرات تلویزیون خود فقط از طریق درگاه پرداخت وبسایت تعمیرخونه اقدام نمایید.

مراجعه پیک تعمیرخونه جهت تحویل تلویزیون

پس از طی فرایند تعمیر تلویزیون شما ، پیک تعمیرخونه جهت تحویل دستگاه شما به آدرس وارد شده مراجعه خواهد کرد و دستگاه شما را تحویل خواهد داد ، در این مرحله شما با در دست داشتن رسید اولیه میتوانید دستگاه خود را تحویل گرفته و پس از تست دستگاه برگه ترخیص پیک تعمیرخونه را امضا کنید.

به منظور توضیح کامل فرایند شاید به نظر برسی فرایند تعمیر دستگاه زمان بر است اما فرایند ثبت نام در وبسایت تا دریافت تلویزیون شما در کوتاه ترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد. تنها ۵ دقیقه زمان برای ثبت نام و ارسال درخواست تعمیرکار زمان کافیست ، پیک تعمیرخونه نیز در زمان مقرر شده از طرف شما در محل حضور خواهد داشتو فرایند تعمیر تلویزیون نهایتا ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت نسبت به مشکل دستگاه انجام خواهد گرفت و در نهایت تلویزیون شما حداکثر ۱ الی ۳ ساعت پس از تعمیر به شما تحویل داده خواهد شد. تعمیرخونه نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران


چه زمانی برای سرویس یا تعمیر تلویزیون اقدام کنیم؟

هنگامی که به برخی از موارد زیر برخورد میکنیم باید سریعا با متخصصین تعمیر تلویزیون برای بازدید دستگاه هماهنگ کنیم تعمیرخونه نمایندگی معتبر تعمیر تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران با متخصصین مجرب و با سابقه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.

 • مشکل ورودی های تلویزیون
 • قطع شدن تصویر
 • عدم پاسخ به ریموت
 • شکستگی صفحه نمایش
 • خطوط در تصویر
 • بهم ریختگی رنگ ها
 • شکستگی پنل تلویزیون
 • نقاط رنگی در تصویر
 • تلویزیون روشن نمیشود
 • تلوزیون صدا ندارد
 • تاخیر در روشن شدن
 • دکمه های تلویزیون کار نمیکند

تلویزیون روشن نمیشود

برخی عوامل متعدد باعث روشن نشدن تلویزیون خواهند شد ، فرسودگی یا خرابی قطعات آی سی ها و یا مقاومت ها ، ویروسی شدن مین برد تلویزیون. در این شرایط تعمیرکاران ما قطعات مختلف را بررسی خواهند کرد تا از سلامت آن قطعات اطمینان حاصل کنند و مین برد را بررسی خواهند کرد ، برای جلوگیری از ویروسی شدن دستگاه هنگام اتصال فلش مموری از سلامت آن مطمئن شوید.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

اگر ورودی های تلویزیون (فیش های صدا و تصویر یا HDMI) را بررسی کردید و مشکلی نداشتند موردی که میتواند باعث از دست رفتن تصویر تلویزیون شود مشکل بک لایت ال ای دی است. در تلویزیون های ال ای دی  نور بک لایت توسط لامپ های ال ای دی که در پشت صفحه نمایش قرار دارد ایجاد میشود و این لامپ ها و نوری که تولید میکنند باعث ایجاد تصویر در تلویزیون میشوند. ممکن است مشکل از دست رفتن تصویر بخاطر خرابی این لامپ ها و در نتیجه نبود نور باشد ، تعمیرکار باید بک لایت ، لامپ های ال ای دی و پنل دستگاه را بررسی نمایند همچنین قطعی برق نیز میتواند باعث همچین اتفاقی بشود پس چک کردن پاور تلویزیون نیز ضروری است.

تلویزیون با تاخیر روشن میشود

مشکل میتواند از برد پاور تلویزیون باشد باید برد پاور توسط متخصص تعمیر تلویزیون مورد بررسی قرار بگیرد، اکثر اوقات خرابی خازن های این برد باعث تاخیر در روشن شدن تلویزیون خواهند شد.

دکمه های تلویزیون کار نمیکند

باید اتصال دکمه ها و برد مربوط به آن مورد بررسی قرار بگیرد در برخی موارد مقاومت های مربوط به این برد پس از کارکرد زیاد از کار می افتد و موجب کار نکردن دکمه ها خواهد شد.

خطوط افقی و عمودی در تصویر

ابتدا اتصالات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید (فیش تصویر ، HDMI) اگر مشکل حل نشد پنل تلویزیون باید مورد بررسی قرار بگیرد و به احتمال زیاد مشکل از پنل تلویزیون خواهد بود ، با تعویض پنل دستگاه مشکل حل خواهد شد اما هزینه بر است.

بهم ریختگی رنگ ها در تصویر

ابتدا تنظیمات تلویزیون را مورد بررسی قرار بدهید و یکبار نیز تنظیمات تلویزیون را به حالت کارخانه بازگردانید در صورت عدم رفع مشکل تعمیرکار تلویزیون باید پنل تلویزیون و بک لایت آنرا را مورد بررسی قرار بدهد. اگر مشکل از بک لایت تلویزیون باشد در صورتی که بک لایت مربوطه در بازار موجود باشد قابل تعمیر خواهد بود و در غیر این صورت باید تلویزیون جدیدی را خریداری نمایید.

شکستگی یا آبخوردگی پنل تلویزیون

پنل تلویزیون در صورتی که بر اثر فشار یا ضربه دچار شکستگی یا ترک بشود باید در اولین فرصت توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرد تا از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری شود. همچنین در صورت آبخوردگی نیز سریعا باید دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید و آن را به نمایندگی معتبر تعمیر تلویزیون مراجعه کنید تعمیرخونه با شعب مختلف نمایندگی تعمیر تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نقاط سیاه ، قرمز یا لکه های سفید در تلویزیون

عموما نقاط سیاه ثابت در تصویر را پیکسل سوخته گویند و در صورت مشاهده لکه های سفید ناشی از نور  بازهم مشکل بوجود آمده از پنل دستگاه است که باید بمنظور بررسی و تعویض به متخصص مراجعه نمایید.

مشکل در ورودی های تلویزیون

ورودی های تلویزیون از قبلیل سوکت فیش های صدا و تصویر ، HDMI ، سویکت فلش و مموری ، آنتن و سایر ورودی ها است که در صورت خرابی آنها ، قطع و وصل شدن و یا کار نکردن مشکل میتواند از مین برد تلویزیون باشد.

قطع شدن تصویر پس از روشن شدن تلویزیون

بک لایت تلویزیون که شامل لامپ های متعدد ال ای دی است دچار مشکل شده است و احتمال بسیار زیاد برخی از لامپ های آن سوخته و سایر لامپ ها هم در معرض سوختگی قرار دارند ، همچنین امکان خرابی برد بک لایت تلویزیون نیز هست که باید سریعا توسط متخصص بررسی شده و تعمیر یا تعویض گردد.

عدم پاسخگویی مناسب تلویزیون به ریموت یا بلعکس

اولین کاری که باید انجام دهید بررسی ریموت (کنترل) است ، راه های مختلفی برای بررسی وجود دارد ، در صورتی که ریموت دستگاه سالم باشد مشکل از برد تلویزیون است و باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

شکستگی یا ترک در صفحه نمایش

از عمده مشکلات بوجود آمده برای تلویزیون ها و پرهزینه ترین آن مشکل ترک خوردگی یا شکستن صفحه نمایش است که بخاطر هزینه زیادی که دارد نسبت به مدل و برند دستگاه و قیمت صفحه نمایش آن باید نسبت به تعمیر یا خرید تلویزیون تصمیم گیری شود.


نکات مهم هنگام استفاده از تلویزیون

با استفاده صحیح از هر دستگاهی میتوایند علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه از هدر رفت سرمایه خود برای تعمیرات متعدد دستگاه نیز جلوگیری کنید ، تلویزیون های امروزی که در مدل های مختلف ال ای دی ، ال سی دی  ، اولد ( منحنی) و برند های مختلفی مانند سامسونگ ، ال جی ، سونی ، پاناسونیک ، دوو ، ایکس ویژن و سایر برند های تولید کننده تلویزیون ساخته و به بازار عرضه میشوند ، با تغییر و تحولات بازار ارز قیمت تلویزیون ها بسیار بالا رفته و در صورت خرابی به هر دلیل امکان تعویض و خرید مجدد تلویزیون برای اکثر افراد وجود نداشته و به صرفه نخواهد بود. همچنین تعمیر تلویزیون نیز امری حساس و نیازمند تجربه و تخصص کافی است تا از بروز مجدد مشکل و هزینه های بیشتر جلوگیری شود.

همانطور که که میگویند پیشگیری بهتر از درمان است در مورد تلویزیون باید گفت استفاده صحیح باعث جلوگیری از بروز بسیاری از مشکلات متداول تلویزیون خواهد شد.

با رعایت نکات زیر میتوانید از بروز مشکلات متعددی برای تلویزیون خود جلوگیری کنید

 • محل مناسبی برای قرار دادن تلویزیون در خانه انتخاب کنید.
 • هنگامی که از تلویزیون استفاده نمیکنید آن را خاموش کرده و از برق بکشید.
 • هنگام تمیز کردن تلویزیون دقت لازم را داشته باشید.
 • از محافط برق مناسب برای تلویزیون خود استفاده کنید.
 • اگر کودک خردسال دارید بهتر است تلویزیون خود را به دیوار متصل کنید.
 •  از رسیدن رطوبت یا حرارت به تلویزیون خود جلوگیری کنید.
 • از ضربه زدن به تلویزیون یا فشار به آن هنگاه جا به جایی خودداری کنید.

محل مناسب برای قرار دادن تلویزیون

اولین مسئله ای که پس از خرید تلویزیون باید به آن توجه کرد محل قرار دادن تلویزیون در خانه است ، اگر کودک خردسال دارید باید محل قرار گرفتن تلویزیون به گونه ای باشد تا از دسترسی مستقیم کودک به تلویزیون خودداری شود ، همچنین از رسیدن حرارت و رطوبت به تلویزیون جلوگیری شود. اگر تلویزیون را روی میز قرار میدهید باید دقت کنید که از میز های استاندارد که قابلیت تحمل وزن تلویزیون را دارا است استفاده کنید و اگر تلویزیون را به دیوار متصل میکنید باید از استحکام بست ها مطمئن شوید.

برق تلویزیون

نکات مربوط به تامین برق تلویزیون را رعایت کنید ، حتما از محافظ برق برای اتصال تلویزیون به پریز برق استفاده کنید تا از عبور جریان متناوب به دستگاه جلوگیری شود یکی تاز مهم ترین نکات برای نگه دارید تلویزیون استفاده از محافظ استاندارد است. همچنین هنگامی که از تلویزیون استفاده نمیکنید از روشن نگه داشتن آن خودداری کنید و حتما تلویزیون را از برق بکشید. ( اگر از محافظ استفاده میکنید محافظ را خاموش کنید)

تمیز کردن تلویزیون

تمیز کردن تلویزیون بسیار ساده است اما گاها با بی دقتی هنگام تمیز کردن تلویزیون موجب بروز مشکل در کارکرد آن خواهید شد ، اولین کار برای تمیز کردن تلویزیون خاموش کردن آن و جدا کردن دوشاخه آن از پریز برق است ، سپس برای تمیز کردن تلویزیون از پارچه نرم نخی استفاده کنید و از پاشیدن آب یا مواد پاک کننده به صفحه نمایش تلویزیون خودداری کنید ، برای استفاده از مواد پاک کننده یا آب میتوانید دستمال خود را بوسیله آن ها کمی مرطوب کنید و به آرامی تلویزیون خود را تمیز کنید. از الکل ، استون یا سایر موارد مشابه برای پاک کردن تلویزیون اکیدا استفاده نکنید.

جابجایی تلویزیون

به شما توصیه میکنیم تا حد ممکن از جابجایی متعدد تلویزیون پرهیزک کنید و در صورت نیاز به جابجایی آن  از اعمال هرگونه فشار به صفحه نمایش و پنل تلویزیون خودداری کنید ، هنگام بلند کردن تلویزیون از دسته های تعبیه شده پشت دستگاه استفاده کرده ومراقبت لازم را لحاظ کنید.

نکات مهم هنگام خرید تلویزیون

در هنگام انتخاب و خرید تلویزیون نیز باید به نکاتی توجه فرمایید در ادامه به صورت خلاصه نکات مهم هنگام خرید تلویزیون را بررسی خواهیم کرد. قبل از خرید تلویزیون مواردی مانند قیمت تلویزیون ، سایز صفحه نمایش آن ، کیفیت تلویزیون ، مدل تلویزیون و برند آن را باید مورد بررسی قرار دهیم و بر اساس این فاکتور ها نسبت به خرید تلویزیون اقدام کنیم.

مدل ساختاری تلویزیون

مدل های ساختاری مختلفی از تلویزیون ها به بازار عرضه شده است ، تلویزیون های ال سی دی  ، تلویزیون های ال سی دی  ، تلویزیون های منحنی و سایر مدل ها که باید قبل از خرید تلویزیون در مورد امکانات هر کدام از آنها  مطالعه کنید.

اندازه تلویزیون

بطور کلی اندازه تلویزیون یکی از فاکتور های مهم در انتخاب تلویزیون است و حتی اندازه صفحه نمایش تلویزیون از امکاناتی مانند سه بعدی بودن ، قابلیت اتصال به اینترنت و سایر امکانات اینچنینی مهم تر است ، هرچه صفحه تلویزیون بزرگ تر باشد بهتر است معمولا اکثر کسانی که هنگام خرید تلویزیون سایز کوچکتر را انتخاب کرده اند پشیمان هستند.

کیفیت صفحه نمایش

یکی دیگر از فاکتور های مهم در انتخاب تلویزیون کیفیت صفحه نمایش آن است. صفحه نمایش ۴k ، الترا اچ دی ، اولد و سایر صفحه نمایش هایی که امروزه در تلویزیون ها به کار میرود یکی از فاکتور های مهم و پر تاثیر در قیمت این دستگاه نیز میباشد.

برند سازنده تلویزیون

از مواردی که هنگام خرید تلویزیون باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم برند آن است. از خرید تلویزیون هایی که توسط شرکت های ناشناس یا کمتر معروف ساخته شده است خودداری کنید ، علاوه بر کیفیت نامعلوم در صورت خرابی نیز باید قطعات مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون پیدا شود. از معروف ترین برند های سازنده تلویزیون میتوان به شرکت های سامسونگ ، ال جی ، سونی ، فیلیپس ، پاناسونیک و هایسنس اشاره نمود.

به طور کلی خرید تلویزیون پیچیدگی های خاص خود را دارد وقتی اطلاعات کافی درمورد امکانات خاص و مدل های مختلف و کارکرد تلویزیون های مختلف نداشته باشید فرایند انتخاب و خرید تلویزیون سخت تر خواهد شد ، اما مهم ترین فاکتور برای خرید تلویزیون بودجه شماست ، مبلغی که میخواهید هزینه کنید در برند دستگاه ، اندازه آن ، کیفیت آن و بسیاری از فاکتور های دیگر تاثیر خواهد گذاشت. هنگام خرید تلویزیون دقت کنید که از مراکز معتبر خرید کنید و تنها تلویزیون هایی را انتخاب کنید که دارای ضمانت نامه هستند.

۵/۵ - (۸ امتیاز)

۸ نظر

  • سلام ، تعمیر در محل هم میتونیم انجام بدیم ولی خب برای اینکه کمتر وقت شما گرفته بشه و بتونیم دقیق تر فرایند بررسی و مشکل یابی رو انجام بدیم و در نهایت بهتر بتونیم کار تعمیرات رو انجام بدیم تصمیم گرفتیم تعمیر در محل رو انجام ندیم و به جای اون پیک رایگان قرار بدیم براتون که با خیال راحت و سریع تر و بی دردسر بتونید دستگاهتون رو برای تعمیر بفرستید ، درمورد سوال دوم هم شعبات مختلفی در سراسر تهران و شهر های دیگه ایران داریم ولی از طریق وبسایت در حال حاضر فقط شعبات تهران رو پشتیبانی میکنیم ، برای سایر شهر ها انشالله به زودی.

  • سلام ، بله تعمیر برند های مختلف تلویزیون از جمله سامسونگ رو انجام میدیم ، مشکل میتونه از قسمت های مختلفی باشه باید توسط تعمیرکاران بررسی بشه و نظر قطعی داد ، ولی مشکلاتی که میتونه باعث قطعی تصویر بشه رو توی متن توضیح دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *